Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Tým fotografů MAFRA

Tým fotografů tvoří vizuální podobu zpravodajství od založení mediálního domu MAFRA. Naši fotografové se pravidelně účastní soutěže Czech Press Photo a získávají v ní vysoká ocenění za zaznamenávání aktuálních událostí. Kromě toho mají výborné výsledky v oblasti portrétní, reportážní i sportovní fotografie a pravidelně fotografují nejvýznamnější události doma i ve světě.
 • Michal Růžička

  Michal Růžička

  Je vedoucím fotografického týmu. Fotografem v MF DNES je od roku 1990. Fotografoval řadu významných světových událostí. Opakovaně je držitelem ocenění z fotografických soutěží.

  Zobrazit profil
 • Michal Sváček

  Michal Sváček

  Narozen v Táboře. Fotografuje od roku 1996, profesionálně od roku 1998. Fotografoval významné světové sportovní akce, od roku 2006 fotografuje Olympijské hry. Je držitelem řady fotografických ocenění.

  Zobrazit profil
 • Jan Zátorský

  Jan Zátorský

  Zaměstnancem MF DNES je od roku 2005. Ale již dříve fotografoval pro Lidové noviny. Věnuje se hlavně reportážím a portrétům pro čtvrteční magazín MF DNES.

  Zobrazit profil
 • Petr Topič

  Petr Topič

  Do vydavatelství MAFRA nastoupil v roce 2002. Jako editor pracoval v redakcích MF DNES a iDNES.cz. Od roku 2011 se naplno věnuje focení, zejména zpravodajství.

  Zobrazit profil
 • Tomáš Krist

  Tomáš Krist

  Začínal jako fotograf ČTK. Od roku 1999 pracoval v Lidových novinách. Nyní je kmenovým fotografem mediální skupiny MAFRA.

  Zobrazit profil
 • Anna Boháčová

  Anna Boháčová

  Narodila se v Praze. Focení se věnuje od střední školy. Během studia Mediálních studí se v roce 2022 přidala k týmu pražských fotografů Mafra.

  Zobrazit profil
 • Jakub Stadler

  Jakub Stadler

  V současné době pracuje jako fotograf mediální skupiny MAFRA. Fotí především ve zpravodajských a byznysových titulech jako Prague Business Journal, Czech Business Weekly, časopis Týden, Instinkt a další.

  Zobrazit profil
 • Radek Vebr

  Radek Vebr

  Narodil se v Praze. Fotografii se začal věnovat během střední školy, kdy fotil nejvíce eventy. Později působil také jako externí fotograf Hospodářských novin. V současné době se věnuje reportážím a portrétům.

  Zobrazit profil