Brankář Geronimo Rulli ze San Sebastianu brání   Carlose Baccu z Villarrealu.

Brankář Geronimo Rulli ze San Sebastianu brání Carlose Baccu z Villarrealu. | foto: Profimedia.cz

Fotbalisté Villarrealu si odvezli ze San Sebastianu třígólovou porážku

• 7
Fotbalisté Villarrealu, kteří budou soupeřem Slavie v Evropské lize, prohráli i druhý zápas ve španělské soutěži. V San Sebastianu podlehli 0:3 a jsou poslední v tabulce. Real Sociedad je naopak se stoprocentní bilancí před víkendovými duely v čele.

Souboj šestého a pátého celku minulé sezony rozhodl už první poločas, v němž padly všechny tři góly. Ve 25. minutě se jako první prosadil Willian José, který po rohovém kopu poslal nadvakrát míč do sítě a navázal na svou branku z penalty ze zápasu úvodního kola na hřišti Celty Vigo. Druhý gól přidal po závaru před brankou umístěnou střelou k levé tyči Xabi Prieto. Těsně před koncem poločasu završil rychlý brejk lobem přes gólmana Juanmi a připsal si rovněž druhou trefu v sezoně.

Villarreal, který na úvod La Ligy podlehl 0:1 na hřišti Levante, hrál v sestavě: Fernández (46. Barbosa) - Rukavina, Álvaro, Semedo, Costa - Castillejo, Trigueros (80. Sansone), Hernández, Fornals - Bacca (70. Ünal), Bakambu.

Výsledky - 2. kolo:
San Sebastian - Villarreal 3:0
(25. Willian José, 34. Prieto, 45. Juanmi), Betis Sevilla - Vigo 2:1 (31. León, 77. Feddal - 10. Maxi Gómez).