Lucas Boye (vlevo) z Granadou v souboji s Thierrym Correiaou z Valencie.

Lucas Boye (vlevo) z Granadou v souboji s Thierrym Correiaou z Valencie. | foto: Profimedia.cz

Fotbalisté Valencie vyhráli na hřišti Granady a udrželi si naději na poháry

• 0
Fotbalisté Valencie zvítězili v dohrávce 26. kola španělské ligy 1:0 na hřišti sestupem ohrožené Granady a udrželi si naději na postup do pohárové Evropy. V tabulce se Valencie posunula na sedmé místo a ztrácí pět bodů na šestý San Sebastian, který drží poslední pozici pro účast v Konferenční lize.

Jediný gól zápasu zaznamenal v 77. minutě střelou k tyči po rohu Portugalec André Almeida, jenž přišel dvacet minut předtím na trávník jako střídající hráč.

Pátá porážka za sebou opět přiblížila Granadu k sestupu. Tým zůstal na předposledním 19. místě a na záchranu ztrácí dvanáct bodů.

Granada CF - Valencia CF 0:1 (0:0)

Branky: 77. Almeida. Rozhodčí: Hernández – Pérez, Rojo. ŽK:59. Boyé, 63. Jóźwiak, 80. G. Villar - 70. P. González. Diváci: 15 107.

Granada CF Batalla – Corbeanu (57. Jóźwiak), Bru. Méndez (65. R. Sánchez), Rubio, Miquel, Neva (C) – Pellistri, Gumbau, S. Ruiz (79. G. Villar) – Uzuni (79. Arezo), Boyé.

Valencia CF Mamardašvili – Correia (C), C. Mosquera, Özkacar, Foulquier (57. J. Vázquez) – F. Pérez (69. P. González), Guerra, Pepelu, Canós (57. Almeida) – Di. López, Duro (86. Marí).