Diskuze

Barcelona přetlačila oslabenou Valencii, Sevilla padla s Atlétikem

Dva body a jeden zápas k dobru. Takový je náskok Realu Madrid na čele španělské ligy před Barcelonou, která v neděli večer porazila Valencii 4:2. Ve 28. kole soutěže potřetí za sebou nevyhrála Sevilla, jež nestačila na Atlético.

20. 3. 2017 19:03

Dobrá otázka, myslím, že to nikdo tak úplně neví.

V tomhle případě to bylo vcelku jedno, protože už žlutou měl, ale stejně dostal rovnou červenou.

0 0
možnosti
JP

J98a86n 65P38i89ň73o91s

20. 3. 2017 8:42

Valencie je pro i ty giganty stále nepříjemným soupeřem. Nicméně vidět ji jak se motá někde v druhé polovině tabulky je smutné. ;-(

0 0
možnosti
KP

Suarez hrál dneska nějak hodně z levé strany a přestože bylo vidět, jak je levačkou nejistý, neslo to i své ovoce.

0 0
možnosti
RK

Jako obvykle článek odbytý a opět nepřesnosti. Tak třeba že kapitánem nebyl Messi ale Iniesta, jestli je třetina zápasu brzy, to se dá také diskutovat. Dnes byl opravdu výborný Neymar, jeho souboje s exbarcelonistou Montoyou často vyznívaly v jeho prospěch a málem napodobil krásnou trefu z přímého kopu jako proti PSG, tentokrát trefil jen spojnici břevna a tyče. Dvě přihrávky, jednou ho dobře vychytal soupeřův brankář. Messi byl v lepší pohodě, u soupeřů se asi snažil vytáhnout v místě bývalého působiště Munir, za stavu 3:2 měl ještě jednu velkou šanci, ale tu mu rezolutně zametl Piqué.

1 0
možnosti
JP

Barca teče v obraně. Valencia měla za 1. půli víc šancí a nechat si dát gól na 2:2 minutu po proměněné penaltě (mimochodem oprávněné, za níž dostal Mangala červenou) zpochybňuje rozestavení 3-4-3, které Barca teď v důležitých zápasech hrává. Proti PSG budiž...Jordi Alba mi tam ale prostě chybí.

0 0
možnosti

Mě se teda 3-4-3 líbí mnohem víc, v obraně sice tečou, ale naopak útok je mnohem lepší... hezčí fotbal, víc šancí, soupeře to navíc nutí hrát nahoru dolu a v tom je podle mě barca jen hodně těžko k poražení :-)

2 0
možnosti
JP

Těším se na Barcu, ale obávám se, že dnešní zážitek z utkání Man City vs. Liverpool nepřekoná.