Diskuze

Simulanti, my si na vás posvítíme. V Anglii je chtějí trestat zpětně

Nafilmoval jsi pád po souboji s protihráčem a podvedl jsi rozhodčí i fanoušky? Budeš pykat. Fotbalová Anglie hodlá zpětně trestat hráče, kteří simulují a předstírají zranění. "Divím se, že to tady ještě nemáme," prohlásil Sean Dyche, trenér Burnley.

To mělo bejt už dávno. Nejlepším řešením by byla hra na čistý čas. Naprosto otřesná byla druhá půlka zápasu Gabon - Burkina-Fasso. Hráči Burkiny se v 2.poločase pořád váleli. Několikrát se nechali odnést na nosítkách. A rozhodčí místo aby nastavil třeba 7-8 minut, nastavil jen čtyři. Trest minimálně na 3 zápasy by snad ty simulanty dokázal postavit na nohy vcukuletu

0 0
možnosti

tak to zírám, je vidět, že Skotové jsou na tom myšlenkově velmi dobře a že Angláni mají také zájem na očistě. Teď je jen otázkou, kdy k podobnému kroku přistoupí UEFA a FIFA, od našeho svazu se nedá nic takového čekat, bez tlaku z vnějšku.

Mimochodem, já bych byl tvrdší a např. v pohárových utkáních bych toto trestal i kontumační prohrou. Protože ta jde o více než o body, tam jde o přímý postup a dvouzápasový trest pro jednoho hráče za "divadlo" za ty miliony stojí.

možnosti

Nechápu proč s tím přišli až teď a proč ty směšné tresty? Nafilmoval jsi evidentně penaltu apod.? 10 zápasů stop a pokuta vy výši měsíčního platu.

7 0
možnosti

body ale zůstanou a prachy taky...

1 0
možnosti

Se nedívím, že zrovna naši bafuňáři mají takové názory... stačí jak se jim nechce do videa při zápasech... by jim nic nekáplo, kdyby byla klubu udělena kontumace za simulování, to bylo panečku najednou fair play.

18. 1. 2017 14:33

jeste bych zakazal stridani poslednich 10 minut....za "kecy" rovnou zluta a ono by se to procistilo velmi rychle.

7 0
možnosti

P85a71v77e10l 14V15i16n45a63ř

18. 1. 2017 14:37

Jo kecy to souhlas. To stridani muze byt problem. Jasne ze vetsina z nich je na natazeni casu, ale 10 minut to znamena s nastavenim nejakych 13-15 a to muze byt dulezity. To se da, kdyz potrebujes, posilit ofenziva a dat gol. Konkretne v PL jich v zaveru pada celkem dost.