Nedvědův gól zařídil Juventusu bod

• 3
Turín - Pavel Nedvěd dostal fanoušky Juventusu do varu, když Juventusu zajistil v utkání druhé italské ligy bod se Spezií. Právě český fotbalista ve třetí minutě nastavení vyrovnal na 1:1. Juventus, který hrál se Spezií posledních deset minut v deseti bez vyloučeného Giannicheddy, dál drží první místo.

Nedvěd se střelecky prosadil i ve druhém zápase po odpykání dlouhého disciplinárního trestu.

Po dvou zásazích z minulého kola si tentokrát nechal gól až do úplného závěru.

V 93. minutě se uvolnil na hranici pokutového území a pravačkou překonal domácího brankáře.

Fotbalisté Neapole remizovali v dohrávce 21. kola 1:1 s Janovem a po polovině soutěže ztrácejí dva body na vedoucí Juventus.

Hosté dostali gól sedm minut před koncem z penalty, krátce nato jim ale zachránil nerozhodný výsledek Dailey.

Výsledky - 21. kolo:
Arezzo - Treviso 1:2, Bari - Verona 0:1, Boloňa - Albinoleffe 1:0, Cesena - Brescia 2:1, Frosinone - Modena 0:0, Mantova - Rimini 2:1, Spezia - Juventus Turín 1:1, Terst - Piacenza 0:0, Vicenza - Crotone 1:0, Pescara - Lecce 2:1, Neapol - FC Janov 1:1.