Tomáš Necid oslavuje gól v dresu CSKA Moskva. (Ilustrační foto)

Tomáš Necid oslavuje gól v dresu CSKA Moskva. (Ilustrační foto) | foto: AP

Necid skóroval v Rusku potřetí v sezoně. Na výhru to ale nestačilo

• 10
Třetí gól sezony vstřelil fotbalista Tomáš Necid v 11. kole ruské ligy. Český reprezentační útočník skóroval pouhou minutu po příchodu na hřiště, jeho gól nakonec vynesl CSKA Moskva domácí remízu 1:1 s Kubaní Krasnodar.

Necid, který je v nominaci trenéra národního týmu Michala Bílka na Kirin Cup v Japonsku, přišel do hry v 66. minutě místo Mamajeva a několik desítek sekund po vystřídání poslal do sítě Doumbiovu přihrávku.

Třetím gólem v ročníku se dotáhl na nejlepšího českého střelce v soutěži Jana Holendu z Machačkaly.

Vedení však domácí celek neudržel, v 80. minutě vyrovnal Davydov. CSKA se po nerozhodném výsledku posunul ve vyrovnané tabulce do čela o skóre před Petrohrad, moskevské Dynamo a Machačkalu, navíc má zápas k dobru.

Rusko

Výsledky 11. kola: CSKA Moskva - Kubaň Krasnodar 1:1 (gól domácích Necid), Petrohrad - Spartak Moskva 3:0, Samara - Rostov na Donu 2:2,  FK Krasnodar - Dynamo Moskva 0:1, Perm - Nižnij Novgorod 1:0.