Edin Džeko z AS Řím se raduje s jednoho ze svých dvou gólů v zápase s...

Edin Džeko z AS Řím se raduje s jednoho ze svých dvou gólů v zápase s Fiorentinou. | foto: AP

Doma neporažení fotbalisté AS Řím vystřídali Neapol na druhém místě

• 1
Fotbalisté AS Řím vyhráli i jedenáctý domácí zápas v této sezoně italské ligy. Fiorentině nastříleli čtyři góly, z toho dva zásluhou bosenského útočníka Edina Džeka. Po vítězství 4:0 vystřídali na druhém místě tabulky Neapol.

Na mistrovský Juventus ztrácejí Římané čtyři body, lídr z Turína má však zápas k dobru.

Džeko otevřel skóre v 39. minutě, a když sedm minut před koncem zpečetil výhru, sedmnáctou brankou v sezoně se osamostatnil v čele listiny střelců Serie A. Sedmá Fiorentina dnes neměla na Olympijském stadionu vůbec šanci.