Fotbalisté Betisu slaví gól.

Fotbalisté Betisu slaví gól. | foto: Reuters

Vigo remizovalo s Betisem, Valencia s Granadou. Valladolid bere tři body

• 0
Fotbalisté Celty Vigo remizovali v rámci 34. kola španělské ligy na svém stadionu s Realem Betis 1:1 a zůstávají na sedmnácté, čili první nesestupové příčce. Na branku domácího Nolita z první půle odpověděl deset minut před koncem Zouhair Feddal.

Valladolid porazil Alavés díky brance Joaquina Fernándeze dvě minuty před vypršením řádné hrací doby. Gól v závěru pomohl také Granadě, která tak ze zápasu proti Valencii bere aspoň bod za remízu.

Program 34. kola španělské ligy: Vigo - Betis Sevilla 1:1 (22. Nolito - 79. Feddal), Valladolid - Alavés 1:0 (88. Fernández), Granada - Valencia 2:2 (61. Fernández z pen., 86. Fede - 63. Vallejo, 68. Guedes).

20.Espaňol Barcelona33591927:5324

Real Club Celta de Vigo - Real Betis 1:1 (1:0)

Branky: 22. Nolito - 79. Feddal. Rozhodčí: González – Rodríguez, Carreño. ŽK:62. K. Vázquez, 64. Aspas, 78. N. Araujo, 82. Yokuşlu, 86. Bradarić - 21. Moreno, 55. Mándí, 72. Tello, 75. Canales.

Real Club Celta de Vigo Blanco – K. Vázquez (62. Mallo), N. Araujo, Murillo, Olaza – Beltrán, Yokuşlu, Rafinha – Aspas, Smolov (54. Méndez), Nolito (77. Bradarić).

Real Betis Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Moreno (54. Pedraza) – Canales, Guardado (C), G. Rodríguez, Aleñá (57. Joaquín) – Juanmi (57. Tello), Loren (90+2. Iglesias).

Granada CF - Valencia CF 2:2 (0:0)

Branky: 61. C. Fernández, 86. Vico - 63. M. Vallejo, 68. Guedes. Rozhodčí: Cordero – Escuela, Cerezo. ŽK:45+1. Foulquier, 90+5. Y. Herrera - 90+7. Wass.

Granada CF Rui Silva – Díaz (C) (72. Puertas), Sánchez (83. J. Vallejo), D. Duarte, Neva (83. Bastiao Dias) – Eteki (66. Vico), Y. Herrera – Foulquier, C. Fernández, Machís – Soldado.

Valencia CF Cillessen – Wass, Gabriel, Mangala, J. Costa (46. A. Guerrero) – Soler, Parejo (C) (87. Kondogbia), Coquelin, Čeryšev (66. Guedes) – M. Vallejo (66. Gómez), Gameiro (81. Sobrino).

Real Valladolid - Deportivo Alavés 1:0 (0:0)

Branky: 88. Fernández. Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco. ŽK:29. De la Fuente, 90. Plano, 90+5. Ünal - 33. Fejsa, 39. Pina.

Real Valladolid Masip – Moyano, Fernández, Sánchez, Raúl García – Hervías (57. Plano), Alcaraz (78. K. Pérez), Fede, T. Villa (57. Rubio) – Guardiola (78. Olivas), De la Fuente (62. Ünal).

Deportivo Alavés Roberto – Martín, Laguardia, Magallán, R. Duarte (32. Marín) – Fejsa (58. Joselu), Pina (89. García) – Burke, Camarasa (89. Sainz), Méndez – Lucas Pérez (58. Pons).