Míč pod dohledem Graham Dorrans (vlevo) z West Bromwiche a Luka Shawa z...

Míč pod dohledem Graham Dorrans (vlevo) z West Bromwiche a Luka Shawa z Manchesteru United. | foto: AP

Manchester United vydřel ve West Bromwichi v závěru aspoň bod

• 13
Fotbalisté Manchesteru United uhráli v duelu 8. kola anglické ligy na hřišti West Bromwiche jen remízu 2:2 a v tabulce se propadli na šesté místo. Od první porážky na hřišti Hawthorns v historii Premier League je zachránil až gól Daleyho Blinda tři minuty před koncem normální hrací doby.

Manchester United tak prodloužil svou sérii venkovních zápasů bez vítězství na šest. To je nejhorší bilance slavného klubu za posledních 18 let.

Domácí dostal do vedení už v 8. minutě Stephane Sessegnon. Manchester vyrovnal až po přestávce, kdy se poprvé v dresu United trefil střídající Marouane Fellaini. Saido Berahino v 65. minutě znovu rozjásal domácí fanoušky, přesná trefa nizozemského reprezentanta ale v závěru zachránila hostům alespoň bod.