Marouane Chamakh, fotbalista Bordeaux, hlavičkuje v utkání francouzské ligy na hřišti Rennes. | foto: Reuters

Bordeaux vydřelo výhru v nastaveném čase a stíhá vedoucí Marseille

• 0
Fotbalisté Bordeaux dál bojují o titul ve francouzské ligy. Na vedoucí Marseille ztrácejí pět kol před koncem jen dva body. Ovšem v dohrávce 33. kola měli namále. Na hřišti Rennes vydřeli výhru až v nastaveném čase.

Už běžela třetí minuta nastaveného času, gólman hostů Ramé založil rychlý protiútok, na jehož konci pálil francouzský reprezentant Gourcuff. Rozhodl o vítězství svého týmu a ukončil bláznivý zápas, v němž se vedení několikrát střídalo.

Fotbalisté Bordeaux v Rennes prohrávali téměř od začátku - od první minuty. A když díky Gourcuffovi a Gouffranovi skóre otočili, domácí dokázali ještě v osmaosmdesáté minutě vyrovnat.

Bordeaux tak odpověděli na víkendovou výhru Marseille. Naopak Lyon, který francouzský lize vládl v posledních letech, ztrazil body při bezbrankové remíze s pařížským Saint-Germain a obhajoba titulu se mu vzdálila. Dále čtěte: Svěrkoš řádí dál, tentokrát Sochaux zachránil remízu v nastaveném čase.

Výsledek 33. kola: Rennes - Bordeaux 2:3 (1. Danze, 88. Sow - 70. a 90.+3 Gourcuff, 62. Gouffran).