Romelu Lukaku (vpravo) z Manchesteru United přijímá gratulaci od spoluhráče...

Romelu Lukaku (vpravo) z Manchesteru United přijímá gratulaci od spoluhráče Paula Pogby., | foto: AP

Manchester United potvrdil druhé místo výhrou na půdě Bournemouthu

• 0
Fotbalisté Manchesteru United ve 35. kole anglické ligy porazili Bournemouth na jeho hřišti 2:0 a na druhém místě mají čtyřbodový náskok na třetí Liverpool.

Svěřenci Josého Mourinha částečně napravili nedělní senzační domácí prohru 0:1 s posledním West Bromwichem, která znamenala zisk mistrovského titulu pro městského rivala City.

United v pozměněné sestavě poslal do vedení ve 28. minutě střelou zblízka stoper Smalling po Lingardově přihrávce. Pojistku přidal v 70. minutě střídající útočník Lukaku, který po pasu od Pogby přehodil brankáře Begoviče.

20 West Bromwich 34 4 12 18 27:52 24

AFC Bournemouth - Manchester United 0:2 (0:1)

Branky: 28. Smalling, 70. R. Lukaku. Rozhodčí: Scott – Hatzidakis, Lennard. ŽK:49. L. Cook, 62. S. Cook, 68. Surman - 61. Smalling.

AFC Bournemouth Begović – Francis (C), S. Cook, Aké, Daniels – Ibe (56. Mousset), L. Cook, Surman (75. Gosling), Fraser – J. King (83. Defoe), C. Wilson.

Manchester United de Gea (C) – Darmian, P. Jones, Smalling, Shaw – A. Herrera (72. N. Matić), Fellaini, P. Pogba (80. Blind) – Lingard (63. R. Lukaku), Rashford, Martial.