Hráči West Hamu se radují ze vstřeleného gólu v zápase proti Huddersfieldu.

Hráči West Hamu se radují ze vstřeleného gólu v zápase proti Huddersfieldu. | foto: Reuters

West Ham otočil zápas třemi góly v závěru, Leicester vyhrál i v deseti

• 1
Fotbalisté West Hamu ještě čtvrt hodiny před koncem prohrávali o dvě branky, ale famózním závěrem zápas 31. kola Premier League proti Huddersfieldu otočili. Leicester hrál v Burnley od 4. minuty v deseti, přesto vyhrál 2:1.

V sobotu se hráli jen tři zápasy, protože zároveň je na programu čtvrtfinále Anglického poháru.

Celkem bylo o víkendu kvůli FA Cupu odloženo pět utkání: Manchester United - Manchester City, Brighton - Cardiff City, Watford - Southampton, Wolverhampton - Arsenal a Tottenham - Crystal Palace.

Leicester hrál v Burnley od čtvrté minuty v oslabení, když Maguire nedovoleně zastavil unikajícího Gudmundssona a viděl červenou kartu. Přesto šli hosté v 33. minutě do vedení, podruhé v sezoně se střelou z přímého kopu prosadil Maddison.

Burnley se podařilo srovnat o pět minut později zásluhou křížné střely McNeila, tři body ale získal Leicester. V 90. minutě rozhodl o čtvrté prohře Burnley v řadě hlavou střídající stoper Morgan. Český útočník Burnley Matěj Vydra se do hry dostal v závěru zápasu po druhé inkasované brance.

West Ham vedl proti Huddersfieldu od 15. minuty, 40. gól v dresu svého nynějšího týmu vstřelil z penalty Noble. Kapitán „Kladivářů“ překonal tuto metu jako teprve třetí hráč v historii klubu v éře Premier League.

Poslední tým tabulky třemi góly skóre otočil, když se dvakrát trefil Ahearne-Grant, West Ham ale v závěrečné čtvrthodině rovněž třikrát udeřil a v nastaveném čase rozhodl střídající Hernández.

Výsledky 31. kola: Bournemouth - Newcastle 2:2 (48. z pen. a 81. King - 45.+5 Rondón, 90.+4 Ritchie), Burnley - Leicester 1:2 (38. McNeil - 33. Maddison, 90. Morgan), West Ham United - Huddersfield 4:3 (84. a 90.+2 Hernández, 15. Noble, 75. Ogbonna - 30. a 65. Ahearne-Grant, 17. Bacuna).