Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M90a75r58e54k 71H23e37n92y32c38h 4538113287772

M52a95r95e10k 30K61o65l23m16a20n 5346584247901

Někdo by jim měl říct, že nastoupí Kalas. Brazilci vůbec nemusí nastoupit a stejně vyhrajou.

+14/0
doporučit
24.3.2019 10:26

J20i51ř54í 17P42o84k14o48r38n17ý 2652864747192

"Česká repre", jak je všude v reklamě, si bude chtít zápas hlavně užít,výsledek bude až na druhém místě....

+11/0
doporučit
24.3.2019 9:39

M40i73r29o77s61l73a90v 42R85a41t31a27j 5761683484295

Předpokládám, že lidi budou spíše fandit Brazílii než čechům....

+8/−1
doporučit
24.3.2019 9:25

M98a45r82t80i83n 45F67r42i73t14z 6670884431420

S Anglií 5:0 ve Wembley, tak hlavně ať to není další debakl, který podle trenéra Šilhavého mužstvo posílíRv Na druhou stranu, Berbr a jeho parta by potřebovala další facku, která by snad jeho i lidi kolem něj vymetla! jinak se náš fotbal ze dna nikdy nedostane...

M86a52r87t38i35n 94F55r38a60n45t87i68š33e53k 7515980443705

Budou se chtít na dálku porovnat s Anglií, nebo budou milosrdní?

+3/0
doporučit
24.3.2019 13:04

J39o91s13e24f 43K46o28r63e71j24s 5699568748465

Brazílie žije ze zašlé slávy, dobrých deset let na její hře není nic přitažlivého, atraktvního atp.

A94n64t26o75n76í95n 96S85t85r72e18j51c 8205714335404

Bude to chtít párkrát je vzít přes achilovky a zaměřit se na nejslabšího obránce.

+1/0
doporučit
24.3.2019 14:22

P67a14v69e50l 43D54o51m60i54n86i50k 8878725953698

Nasazení v přáteláku je málokdy stejné jako v utkání, kde se něco uhrát musí. Brazilci se nejspíš budou šetřit a zapnou event. jen v případě, že to budou potřebovat, aby si netrhli ostudu.

+1/0
doporučit
24.3.2019 12:53

O98t72t69o 68P17e97t92e79r78k49a 4483901385828

Bude zázrak, pokud naši prohrají do 0-3. Jediná naše šance, jak se vyhnout debaklu, je, že Brazílie rychle povede o dva góly, poleví a ve druhém poločase se stráví mraky času střídáním.

+1/0
doporučit
24.3.2019 11:50

M12a46r57t27i87n 48V50o73j32á24č49e23k 9653317881556

pokud je šilhavy kvalitni trener da kalase na hrot .protoze v pokutovym uzemi je vyrazne nebezpecnejsi nez schick

+1/0
doporučit
24.3.2019 11:15

K18a23r89e13l 18N78o49v12á26k 8428730331

Tak snad nás rozhodčí tentokrát nezaříznou jako v Anglii.!

1. branka z ofsajdu, 2. branka z penalty, která nebyla ani náhodou. Ve 4. minutě Dier jasný faul na žlutou ze zadu na Gebreho (krásně to bylo vidět v detailu)

P71e89t32r 40H34r10a35b73á32k 6960557112550

S Panamou 1-1, to je spíše podprůměr. S námi...tak...mohli bychom to uhrát taky na 1-1, nebo dokonce vyhrát. Porážka by byl neúspěch.