Diskuze

Fotbalová jednadvacítka remizovala v přípravě s Německem

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravném duelu v pražském Edenu s favorizovaným Německem 1:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na letní mistrovství Evropy na domácí půdě, vedl díky brance Michaela Krmenčíka, hosté ale po přestávce vyrovnali zásluhou Moritze Leitnera.
FN

Oba týmy nebyly v nejsilnějších sestavách a šlo o přátelák, takže se z toho nedá moc vyvozovat, ale remíze 1:1 se silným soupeřem je vždycky slušný výsledek a v první půlce (druhou už jsem nestíhal) tam od našich byly fakt pěkné akce.

0 0
možnosti
RU

R51a93d41e73k 82U46r57b92a59n

18. 11. 2014 19:57

Na to, s jakou sestavou a kádrem vůbec jsme do zápasu šli, je to velice dobrý výsledek a hra taky nebyla vůbec špatná.

0 0
možnosti

Byli jsme přímo na stadionu, první poločas se nám líbil, naši hráli pěkně, v druhém poločase převzali hru Němci a měli jsme problémy. Ale i tak je remíza s Němci dobrý výsledek.