Dánové se s Maltou trápili, spasil je Sand

Kodaň, Reykjavík - Dánští fotbalisté se museli hodně nadřít, aby porazili outsidera třetí kvalifikační skupiny z Malty. Hosté v Kodani dokonce senzačně vedli od 8. minuty díky Malliovi, do přestávky ještě srovnal Sand. Jestliže první a druhá branka padly s dvouminutovou odchylkou od sobotního zápasu s českým týmem, vítězný gól si Dánové načasovali do téže minuty, v níž rozhodli v sobotu. Jen střeleckou úlohu na sebe tentokrát vzal Sand. Bulharským fotbalistům vydrželo prvenství ve skupině jen tři dny. Protože na Islandu jen remizovali 1:1, klesli na třetí místo.
Dánsko - Malta 2:1 (1:1)