Diskuze

Šmejkalův povedený tah: fotbalisty Sparty zaskočil rošádou útočníků

Vaněčkův podzim, Červenkovo jaro? V minulé sezoně to v ligových fotbalových Teplicích platilo a možná je k tomu našlápnuto i letos. Druhý jmenovaný dostal poprvé šanci v základní sestavě a proti Spartě zařídil remízu 1:1. „Gól potěší, od toho jsem útočník,“ ulevilo se Marku Červenkovi, bratrovi hokejového reprezentanta. „Už v Jihlavě jsem měl šanci, na Bohemce jsem trefil břevno. Doufal jsem, že teď by to už mohlo vyjít.“
MF

Červenka měl prostě jen kliku, že mohl hrát ve druhém poločase proti Spartě. Takových už na jaře bylo.

3 0
možnosti

Spartě prostě chybí nějaký buldok, který by žral trávník a bojovností strhával ostatní, i když se třeba nedaří.

Tvl, tak ono je to prohozením útočníků!

Vedení Sparty, trenér ani hráči neví, čím to je - a ono je to tak jednoduché!

Akorát nevím, co s tím teda vedení Sparty hodlá dělat. Prosadit u vedení ligy, aby soupeři Sparty nesměli měnit útočníky?

1 3
možnosti
RJ

Nooo... Myslím, že nás není potřeba ničím zaskočit, nebo se na nás nějak chystat, my to zvládneme tak nějak po našem, stačí, když přijde druhý poločas, případně Míša Kadleců na plac :-P