Diskuze

Ostrava - Zlín 2:2, hosté ztratili dvoubrankový náskok, vyrovnal Baroš

Po návratu z utkání Evropské ligy v Moskvě prostřídali sestavu, přesto už po dvaceti minutách vedli o dva góly. Zlínští fotbalisté ovšem na hřišti nováčka náskok neudrželi, na konečných 2:2 vyrovnal z penalty Milan Baroš.
AB

At je to jak chce. Banik hraje atraktivni fotbal nahoru dolu, zadne vyckavani a moc taktizovani. Jejich hra me bavi, jen body chybi. Ta obrana prvnich 20 minut kazdeho zapasu se rozehriva a zacina hrat dobre az prohravame.....Ale jinak fajn fotbal.R^

2 0
možnosti
AV

A15l13e45š 86V75a49j48g63a85r

1. 10. 2017 20:52

Ten Pazdera obranu Baníku vyloženě vystužil....

PS

Remíza je na nic. Baník potřebuje návrat Vlasty Petržely. Takhle zase budou trénovat během pauzy defenzivu a pak budou na Bohemce prohrávat ve 20.minutě 2:0.