Diskuze

Nová taktika Sparty. Už je to 0:1? Tak můžeme začít i my

Pánové, chtělo by to vstřelit první gól! Nemusí být rychlý, ale musí být první! Na fotbalové pravidlo, které bývá základem každé motivační přípravy, sparťanská šatna jaksi zapomíná. Jak jinak si vysvětlit, že na jaře musela v lize už popáté otáčet skóre. Počtvrté se to povedlo.
HAB

Pochopil někdo smysl toho blábolu?

1 0
možnosti
KM

To asi nikdo.. Vsude v evrope je naprosto normalni ze opravdu silny tým dokaze otocit zapas. Dokonce se tvrdi ze otocenim vysledku se zvysi sebevedomi tymu. Presne takto zacala spanila jizda Leicesteru v teto sezone.

0 0
možnosti
JV

J23a31n 61V67a36l43e82š

12. 4. 2016 14:05

manželky a přítelkyně asi nechtějí sázet kurzy 1,2-1,4 na Spartu, tak si kluci hold řeknou, poločas 0:1 je ok, to už bude kurz přes 2.. :-)

0 0
možnosti
HP

H60o83n65z33a 47P36o51s67t

12. 4. 2016 13:15

Dyť je to sport. Nevím, o co autorovi jde, asi musel za každou cenu odevzdat nějaký text.

0 0
možnosti
KM

Je treba neco napsat o Sparte, ne? Jinak je to opravdu neskutecne hloupe napsane. Osobne si myslim ze to neco vypovida o Sparte, nepodelaji se kdyz v zapase prohravaji a to vetsinou byva znamkou sebevedomeho tymu.

0 0
možnosti
MS

M55a24r59e14k 25S58a26j68d49a

12. 4. 2016 12:42

To sou knizeci rady zas - urcite to delaj Spartani schvalne, ze ho nechaj dat :-)

4 0
možnosti
DJ

Jake setreni se porad? Jestli prijde divak na stadion, tak chce videt jizdu od prvni do posledni minuty. Urcite se nechce divat, jak tam po golu z rohu v desate minute zacnou hraci pochodovat!

0 0
možnosti
MB

kurz na poločas/zápas - hosté/domácí je podstatně lepší než na domácí/domácí - takže asi tak.....:-)

0 3
možnosti
OV

O31t35o 18V29o96d78i42č94k58a

12. 4. 2016 11:32

"Když vedete, je vetší předpoklad, že zápas vyhrajete"...to je smělá úvaha, pane redaktore...to mi připomíná dnes již legendární větu "Čím ví gólů dáme, tím víc bodů máme." :-D

možnosti

To je stejně masakr. Sparta dostala 16 gólů, z toho ten gól byl 11x první v zápase. Skoro půlka odehraných zápasů, to je na tým, kterej chce titul, fakt trošku moc.