Diskuze

Břevno, tyč, tyč, břevno. Ale branku jsem si nestavěl, smál se Koubek

Zvonilo to za ním hodně nahlas. Liberecký gólman Tomáš Koubek, který v minulém týdnu debutoval v reprezentačním „áčku“, měl v Ďolíčku dobře postavenou branku. Dvakrát mu pomohlo břevno a po střele Jhona Mosquery i obě tyče. „Ale na stadion mě nepustili, branku jsem si tu nestavěl,“ smál se po šťastném vítězství 1:0.
LR

o tom, že jsme měli štěstí není pochyb zas na druhou stranu ve 2.minutě gól u kterýho bych si ten ofsajd opravdu rád prohlédnul a za 1.půli 3x v podstatě sami před golmanem ... takže to taky není uplně pravda, že bychom neměli nic ...

každopádně klobouk dolů před Bohemkou, po tom prasofotbale co jste u nás předvedli na podzim opravdu výrazný pokrok!!! Fakt se na váš fotbal dá dívat a myslím, že nám včera pomohlo, že šel dolů Acosta s Mosquerou ... a mmch duo Hubínek + Schick vám závidím fakt fest :-D