Diskuze

Vachoušek jásal, i když tušil, že zbytečně

(Od zvláštního zpravodaje iDNES) Utahaní po namáhavé, leč marné bitvě. Zničení a naštvaní výrokem italského rozhodčího Messiny. Padesát minut bylo v kabině ticho, jen občas přes zavřené dveře pronikla nadávka. Nevídaný závěr v osmifinále Poháru UEFA na hřišti Besiktasu Istanbul vyčerpané fotbalisty Slavie zlomil. "Když už jsme ten postupový gól dali, tak nám ho rozhodčí neuznal," zuřili všichni hráči. Co se vlastně ve studeném istanbulském večeru seběhlo? Dále čtěte: Utkání minutu po minutě x Tři rychlé góly Slavii vyřadily ze hry x O atmosféře na stadionu

Vachy
Uz si nekdy videl, ze by nekdo za 35 mega nehral? To by jim James Smith i z Asie prohnal brka.....
0 0
možnosti

Ondřej

28. 2. 2003 15:20
Korupce?
Já bych neřekl, že rozhodčí byl podplacen, třeba penalta na Adauta byla poměrně přísná, jenže ještě za stavu 0:4. Jsem slávista, ale byla to chyba rozhodčího a především otázka trochu odlišného pojetí pravidla o ofsajdu. ALe hlavně:nebýt těch zatracených 10 minut, radovali bychom se my. Škoda, už jsem křičel radostí, rozhodčí mi ji však kazil.
0 0
možnosti

karel mrázek

28. 2. 2003 13:33
Rozhodčí byl podplacen
Podle mě byl rozhodčí ovlivněn finanční sumou,protože tak do očí bijící chybu by udělal jenom vůl nebo podplacenej rozhodčí.
0 0
možnosti

Prcin

28. 2. 2003 13:41
Re: Rozhodčí byl podplacen
Máš pravdu. Ten Ital měl strach, že by proti Laziu v dalším kole hrála hrozně dobrá Slavia. Besiktas je přijatelnější soupeř, protože na jejich stadion chodí 8 tis. diváků a jsou hrozně potichu. Na druhou stranu, aby se Italové nezalekli komorní až strahovské atmosféry.
0 0
možnosti

Prcin

28. 2. 2003 12:36
Postoupil zajímavější
tým pro diváky. Podívejte se na atmosféru v Istambulu a na Strahově. Proč by měla postoupit Slavia, když nikoho nezajímá. Turci se fotbalem baví určitě víc než my. Na Strahově jich bylo 5 tis, víc jak třetina diváků. Fakt to nemá cenu, aby nějakej českej tým lezl dál. Vždť líní Pražáci nepřijdou ani na ligu, i když Slávka hraje o titul. ZNOVU, JSTE TRAPNÍ!!!
0 0
možnosti

Jirka

28. 2. 2003 12:52
Re: Postoupil zajímavější
na strahově bylo necelých 13000 diváků,když už chceš být chytrej !!! Plácáš nesmysle
0 0
možnosti

Ghost

28. 2. 2003 12:29
Rozhodci
No je sice pravda, ze nas rozhodci zariznul, ale hosi meli promenit aspon neco a nenechat si dat 3 laciny goly za 10 minut, tatari.. Rozhodci neuznal gol, ktery byl naprosto regulerni. To proste ofside nebyl, protoze to slo na branu a to mel brankar proste chytit. No a tomu Turkovi co daval gol rukou mel vysolit rovnou cervenou, to byla jasne umyslna ruka..

Hmmm
Jednak tady sleduju jak vás opět dostává do varu pan Lokomotiva64, a jednak mám pocit, že asi většina slávistů konečně procitla z toho snu. Chlapci, podzim 2001, Sparta v laufu, super výsledky v LM i v lize, jaro tragické. Slavia, podzim 2002 hodně slušnej, jaro??? Ano ano, správně, přesně tak to vidím já. Jen by mě zajímalo, čím teď enic zalepí finanční ztrátu kterou si slávisté nepřipouštěli, když už se viděli na Stadio Olimpico v Římě. Přesně jako Sparta, jste vždy o krok za námi, ale jinak to samý. Hlavně že jste se nám smáli když Košťál zcela neprofesionálně prohlásil, že chce vyhrát Uefu. Vy jste taky tvrdili že přes Turky jdete dál, holt smůla...
0 0
možnosti

peter

28. 2. 2003 12:44
Re: Hmmm
SOUHLAS.
A už nám tu Slávisti opět brečí, bohužel ne nad svojí tragickou obranou, ale nad rozhodčím.