Diskuze

Ajax vstoupil do kvalifikace Ligy mistrů remízou, děkuje Huntelaarovi

Ajax Amsterdam vstoupil do kvalifikace fotbalové Ligy mistrů remízou 2:2 v úvodním duelu 3. předkola na hřišti PAOK Soluň. Semifinalista minulého ročníku s řeckým šampionem prohrával po půli 1:2, ale v 57. minutě srovnal střídající pětatřicetiletý veterán Klaas-Jan Huntelaar, kterého smolně při odkopu nastřelil domácí obránce.

Že já blb vsadil na APOEL :-/ Samozřejmě vím o síle Karabachu, i Plzeň s nimi měla pár let zpátky v předkole LM co dělat a teď jsou ještě lepší. Nicméně jsem sázel na o něco vyšší kvalitu kyperské ligy než ázerbajdžánské, Karabach je doma tak trochu jednookým králem mezi slepými (i když i Neftči Baku a Gabala dokážou v Evropě soupeře potrápit). Velká chyba každopádně je trochu podcenit (a ne, nevěřím, že APOEL je schopný vyhrát v Ázerbajdžánu a celý ten dvojzápas otočit)...