Diskuze

Trenér Wenger po vyřazení Arsenalu: Monako si postup nezasloužilo

Popáté v řadě se cesta fotbalistů Arsenalu v Lize mistrů zastavila už v osmifinále. Tým trenéra Arséna Wengera překvapivě vypadl s podceňovaným Monakem. Ač po domácí porážce 1:3 Arsenal odvetu vyhrál 2:0, k postupu mu jeden gól scházel. „Jsme velmi zklamaní,“ povídal Wenger.

18. 3. 2015 20:14

Wengerovi už kape na karbid, ani neumí podat ruku soupeřovu trenérovi. Dědek jeden zapšklejRv

1 0
možnosti
RO

R16o66m65a96n 60O93p52e58t

18. 3. 2015 16:20

si kazdej pamatuje jen poslednich 20 minut, predtim to byl vyrovnanej zapas ve kterym arsenal rozhodne lepsi nebyl. prvni strelu na branu meli mozna az po 15ti minutach to mi neprislo jako nejaka snaha o rychly obrat dvojzapasu. monako melo daleko aktivnejsi obranu vysunutou hodne dopredu, takze arsenal se nedostal ani 30m k brane a melo nebezpecny akce. a pak uz monako hralo jen udrzbu dobreho vysledku a dovolilo si dokonce nekolik lehkovaznosti diky nimz dal arsenal gol. a presto jim to stacilo. me teda arsenal nepresvedcil a to ani diky opticke herni prevaze v zaveru, jeste klidne mohli dostat gola po jedne z mnoha ozilovych ztrat.

1 0
možnosti

F66i19l48i97p 17J12a85r60a31b

18. 3. 2015 16:48

Arsenal mohl ty 3 góly dát za poločas, Giroud jednou hlavou a jednou nohou z blízkosti nastřelil gólmana, Kostelník trefil břevno a Welbeck obránce ležícího před bránou. Si nepamatuju, že by Monako do tý doby vůbec bylo za půlkou s nějakou akcí...