Diskuze

Manchester si s chutí zastřílel

V prvním kole nového ročníku Ligy mistrů se vesměs prosadili favorité. Nejvýraznějšího vítězství dosáhl Manchester, který doma rozdrtil 5:0 Panathinaikos Atény. Dobře se v Madridu vyvíjel zápas pro Olympique Marseille, který vedl nad Realem, ale zápas nakonec skončil 4:2 pro domácí.

sabra

17. 9. 2003 10:24
rozhodci CR
pokud vim tak v Belehrade Benes premieru ridil - asistovali mu dva asistenti, kteri byli shodou okolnosti taky z CR a mozna by stali za zminku....
0 0
možnosti

lexxxa

17. 9. 2003 11:23
Re:pomohl portugalcum
Benes ovlivnil zapas tim, ze odpiskal nepochopitelne rohovy kop pro Porto, ve 22. minute,  ze ktereho pak portugalci vstrelili vedouci gol.  Pritom  jeho asistent na care, ktery tu situaci videl lepe, odpiskal odkop od branky pro Partizan.
0 0
možnosti

twang

17. 9. 2003 2:07
Real
Kdo mel moznost sledovat na JOJ Real tak mi musi dat za pravdu ze to byl fotbal z jine planety . Tak neco uzasneho uz jsem dlouho nevidel jen lituju ze jsem to videl az od 25,minuty do te doby jsem bohuzel sledoval ubohost Sparta - Chelsea coz bylo jako srovnat 1.B tridu a ligu.