Diskuze

Barcelona zdolala Dortmund a postupuje. Dál jde Lipsko, pomohl i Schick

Fotbalisté Barcelony ve svém pátém utkání v letošním ročníku Ligy mistrů nastříleli Dortmundu tři góly (3:1) a ve skupině F, kde hraje i Slavia, si zajistili postup z první příčku. O druhém osmifinalistovi se rozhodne mezi německým týmem a Interem Milán, který vyhrál v Praze rovněž 3:1. Dalším postupujícím se ve středu stalo Lipsko, stačila mu k tomu remíza 2:2 s Benfikou Lisabon.
KM

No Litrpůl je na pokraji vyřazení Salzburg má na to je doma udělat!

0 0
možnosti
RJ

Nehral Schick dnes poprvé? Každopádně fajn ze se alespoň trochu podílel...

1 1
možnosti
PM

V Lize Mistrů za Lipsko? To ano. Jinak hrál už o víkendu Bundesligu (asi od 70. minuty) a pak ještě před zraněním asi 25 minut.

2 0
možnosti

F41i25l72i16p 71J98a34r73a44b

27. 11. 2019 22:57

Schick je hrdinou! Dejte si to do titulku!!

0 0
možnosti

F36i26l53i44p 76J19a22r40a66b

27. 11. 2019 20:55

Pěkný fotbal; šance, góly, bez nějakého velkého taktizování a drama až do konce.

1 0
možnosti
JZ

J33a67k39u25b 77Z95e27m73a95n

27. 11. 2019 20:20

Výkon německého rozhodčího ve Valencii je hodný výkonům českých rozhodčích v gambáč lize. To, jakým způsobem píská pro Valencii, je až legrační.