Diskuze

Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

15. 9. 2016 23:23

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

3 0
možnosti
HM

H51o81n69z19a 58M29á75z58a

15. 9. 2016 23:21

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

6 0
možnosti

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

8 0
možnosti
LK

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

JL

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

15. 9. 2016 19:04

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

22 2
možnosti
MT

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

5 0
možnosti
ML

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.