Skončil nám první poločas zápasu mezi Slavií Praha a Peking Guoan. Sešívaní z první akce zápasu dostali gól na 0:1 a celý první poločas se i přes velký tlak nedokázali gólově prosadit. Po změně stran ale tým Jindřicha Trpišovského třikrát skóroval a vyhrál tak zaslouženě 3:1.

90+1

Konec zápasu.

90+1

Slavia právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je VÁCLAV JUREČKA, který ze svého pohledu zamířil k pravé tyči. Gólman šel na druhou stranu, a tak je z toho gól na 3:1!

Sestava SK Slavia Praha
Náhradníci: Kolář – Lacko, Hromada, Ewerton
Trenér: Jindřich Trpišovský

Sestava Peking Guoan
Hou Sen – Fang Hao, Goncalves Abreu, He Yupeng, Kang Sang-Woo, Ngadeu, Wang Gang, Yennaris, Zhang Chengdong, Zhang Xizhe, Zhang Yuan.
Trenér: Ricardo Soares

90+1

Ve vápně byl faulovaný Václav Jurečka a je z toho penalta!

90

Rozeběhla se poslední minuta dnešního zápasu. Míč kontrolují fotbalisté Slavie Praha.

88

Zápas se již pouze dohrává. U míče jsou nyní hráči čínského klubu, zatím ale hodně daleko od Kolářovy brány.

86

Do vápna soupeře vnikl dobře Chytil, jeho přízemní rána ale mířila mimo.

85

Fotbalisté českého týmu kombinují na vlastní polovině a čekají na skulinku v defenzivě soupeře.

83

Slavia v pohodě kontroluje vývoj zápasu. Je vidět, že svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského hlavně nechtějí inkasovat.

81

Teď jsou již sešívaní znovu u balonu a tlačí se na polovinu soupeře.

80

Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Matěj Jurásek, přichází Jan Lacko.

79

Do konce zápasu nám chybí něco málo přes deset minut. Teď sešívaní nechávají soupeře chvilku hrát.

76

Slavia poslala na hřiště i předposledního hráče ze střídačky. Do zápasu vstoupil Jakub Hromada, který nahradil Petra Ševčíka.

76

Fotbalisté čínského klubu jsou jak na kolotoči a nyní se jim nedaří prakticky nic.

75

Centr Dioufa před Chytilem odvracel další z hráčů čínského klubu na další roh.

74

Jurečkova střela byla defenzivou soupeře zblokovaná na další rohový kop.

73

Fotbalisté Slavie pokračují ve svém tlaku. Čínští fotbalisté se jen brání.

70

Hráči čínského klubu pokračují v prostřídávání své sestavy. Již se ale opět pokračuje ve hře.

69

Sešívaní dobře po autu soupeře získali balon. Ten se dostal až do vápna k Ševčíkovi, který ho poslal přesně proti noze EWERTONA a ten v pohodě překonal čínského gólmana.

67

Hodně slabě teď směrem k bráně soupeře vystřelil Jurečka, gólman soupeře ale znovu dobře zasáhl.

65

A další parádní ránu vyslal směrem na bránu po dalším rohu Vlček. Gólman Pekingu Guoan musel znovu zasahovat a vyrážet balon mimo.

64

Po dalším rychle rozehraném rohu se ve vápně dostal míč k Chytilovi, kterého ale zablokoval Ngadeu.

63

Jurásek svůj následný přímý kop poslal přímo do náruče brankáře.

62

Mezitím čínský klub hromadně vystřídal. Vedle několika hráčů do pole odešel i gólman Hou Sen.

61

Po faulu na Juráska budou sešívaní kopat další přímý kop.

60

Velká fotbalová paráda! Ševčík tentokrát zahrál roh tak, že přetaženým centrem za vápno našel DAVIDA DOUDĚRU a ten parádní ranou z voleje překonal gólmana Hou Sena!

59

Slavia kope jeden roh za druhým, teď je tu další.

57

Centr do pokutového území defenziva čínského týmu opět odvrátila.

56

A další roh pro Slavii. U míče je Ševčík.

56

Sešívaní kopali rohové kopy nakonec dva, míč ale opět do brány dotlačit nedokázali.

55

Přímý kop rozehrál jako přímou střelu na bránu Jurečka. Tvrdý pokus mířící pod břevno gólman Hou Sen vyrazil na roh.

53

Kousek za vápnem byl faulovaný Jurásek a bude z toho přímý kop pro Slavii.

51

Slavia je opět v tlaku. Stále to ale nevede k nějakému významnému ohrožení brány soupeře.

49

Další rohový kop sešívaných mířil tentokrát na první tyč, fotbalisté čínského týmu balon odvrátili.

47

Po následném rohovém kopu hlavičkoval Ogbu, míč ale skončil mimo.

47

Hned v úvodu druhé půle se do vápna dostal Ševčík, jeho tvrdou ránu ale gólman Hou Sen vyrazil nad bránu.

46

Začal druhý poločas.

Skončil nám první poločas zápasu mezi Slavií Praha a čínským Peking Guoan. Slavia má velkou územní převahu a měla i šance, avšak gól nedala a naopak fotbalisté čínského klubu skórovali hned ve 2. minutě hry. I kvůli tomu tedy Peking Guoan vede po první půli 1:0.

45

První poločas skončil.

45

Nepovedený centr Dioufa mířil přímo do náruče gólmana Hou Sena. A to je to poslední, co se v prvním poločase stalo.

44

Sice se hraje na polovině Pekingu Guoan, jenže nebezpečné zakončení ze strany Slavie nepřichází.

43

První půle spěje pomalu ke svému konci, Slavii se stále nedaří dostat se do většího tlaku, který by přinášel více šancí.

42

Přímý kop zahrával Jurečka. Tvrdou ranou obstřelil zeď, ale míč poslal jen do středu brány, kde byl připravený Hou Sen.

41

Kousek za vápnem byl faulovaný Ševčík, bude z toho zajímavá standardka pro Slavii.

39

Právě Ewerton se dostal ke střele, míč ale poslal hodně mimo.

37

ze hřiště odchází Conrad Wallem, přichází Ewerton.

35

Hrací plochu navíc opustil kvůli zdravotním problémům Wallem a Slavia bude hrát chvilku v deseti.

34

Slavia vystřídala brankáře. Odstoupil Staněk a nastupuje Staněk.

34

ze hřiště odchází Jindřich Staněk, přichází Ondřej Kolář.

32

Obrovskou šanci měl nyní Matěj Jurásek! K němu se šťastně odrazil balon na hranici vápna a Jurásek byl sám před brankářem. Svou střelu ale poslal jen do tyče!

31

Po krátké pauze se tak pokračuje ve hře. Oba týmy jsou v plném počtu.

29

Rohový kop Slavie zahrával Jurásek, ve vápně se srazili Ogbu a Ngadeu. Oba musí být ošetřovaní.

28

Pohotově zkoušel zakončovat Chytil, brankový prostor ale netrefil.

27

Oscar nyní pokazil lehkou přihrávku, sešívaní ale následně rychle získali balon zpět.

26

Centr do vápna posílal Ševčík, hlavičkující Diouf ale nezakončil přesně.

25

Po faulu na pravé straně hřiště tady bude přímý kop pro Slavii. Takový lehce vylepšený rohový kop.

22

Lehké problémy má nyní Wallem, kterého zasáhl jeden z protihráčů. O faul se podle rozhodčího nejednalo, pokračuje se ve hře.

21

Taktického faulu na polovině hřiště se dopustil Vlček. Míč pro Peking Guoan.

20

Na druhé straně je hra přerušena, útočného faulu se dopustil Wallem.

20

Dobrý defenzivní zákrok ve vlastním vápně předvedl nyní Oscar, který odclonil útočícího hráče.

18

Teď se ke střele levačkou uvnitř vápna dostal Matěj Jurásek. Jeho tvrdý projektil z poměrně značného úhlu ale gólman Hou Sen vyrazil.

16

Balon si ve vápně zpracovával Chytil, až k zakončení ho ale soupeři nepustili.

15

Již se pokračuje ve hře, u balonu jsou teď hráči čínského klubu.

14

Nicholas Yennaris měl tržnou ránu na ruce, zdá se, že bude ale pokračovat ve hře.

13

Oscar nyní nešťastně šlápl na ruku Nicholase Yennarise. Vypadá to, že čínský fotbalista má poraněný jeden z prstů na ruce a musí být ošetřovaný.

12

Teď byl pro změnu Wallem v ofsajdu. Míč pro Peking Guoan.

11

Teď se ale Wallem dopustil útočného faulu a po delší době si zahrají také fotbalisté čínského týmu.

10

Slavia nyní zcela dominuje, hráči Peking Guoan se jen brání před vlastním vápnem.

9

Sešívaní rozehráli roh velmi rychle, což se ale neukázalo jako nejlepší řešení.

8

Po chybě defenzivy čínského klubu tady bude roh pro Slavii.

8

Oscar se hezky uvolnil na hranici vápna, následně ale kolmou přihrávkou Wallema nenašel.

7

Slavia je v úvodu samozřejmě hodně aktivní. Také kvůli tomu, že se fotbalisté čínského klubu rychle dostali do vedení.

5

Po rohovém kopu došlo ve vápně pekingského klubu k velkému závaru. Blízko k zakončení byl Diouf a také následně Jurečka, míč ale přes změť těl do brány neprotlačili.

4

Po dalším zakončení Jurečky tady bude rohový kop pro Slavii.

2

Peking Guoan právě vstřelil branku!
Překvapivý úvod zápasu. Po akci po levé straně přišel centr na přední tyč a FABIO GONCALVES ABREU lehkou tečí změnil míči trajektorii tak, že balon zapadl za bezmocného brankáře Staňka – 0:1!

1

Hned v první minutě hry se do střelecké pozice dostal Václav Jurečka, gólman Hou Sen byl ale pozorný a balon chytil.

1

Utkání právě začalo.

V sestavě čínského týmu jsou vesměs fotbalisté čínské národnosti. Přesto je velkou zajímavostí to, že v sestavě Pekingu Guoan bude Michael Ngadeu, který v nedávné minulosti hrál úspěšně za Slavii Praha.

Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Staněk – Douděra, Ogbu, Vlček, Diouf – Jurásek, Ševčík, Oscar, Jurečka, Wallem – Chytil.

Hezké sobotní poledne všem fanouškům fotbalu. V rámci této reportáže budeme sledovat utkání Slavie Praha proti Pekingu Guoan. Tým trenéra Jindřicha Trpišovského odehraje utkání během herního soustředění v Portugalsku. Pražané v sobotu hrají s tímto soupeřem hned dvě utkání. První startuje ve 12:00, druhé pak v 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.