Souhrn
Přípravný zápas
15. 7. 2023 17:30
Mezőkövesdi SE
1
:
2
(0:1)
SK Sigma Olomouc
(33')Juliš(73')Dražič(83')Vodháněl
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 20. 6. 2023
Slovácko 2:2 Opava Přípravný zápas - 21. 6. 2023
Koloveč 2:14 Plzeň Libčany 0:4 Hr. Králové Přípravný zápas - 24. 6. 2023
Olomouc 3:1 Dolný Kubín Příbram 0:4 Táborsko Liberec 0:2 Mladá Boleslav Přípravný zápas - 27. 6. 2023
Slovácko 4:0 Podbrezová Přípravný zápas - 29. 6. 2023
Bohemians 1905 1:0 Zalaegerszegi Přípravný zápas - 30. 6. 2023
Sparta 1:2 Jihlava Přípravný zápas - 1. 7. 2023
Mladá Boleslav 4:4 Dukla Praha Prostějov 1:4 Olomouc B Zlín 0:0 Opava Č. Budějovice 3:3 Táborsko Považská Bystrica 2:1 Kroměříž Plzeň 6:0 Chrudim Tychy 3:2 Karviná Teplice 3:2 Vlašim Slovácko 3:1 Skalica Olomouc 4:0 B. Bystrica Myjava 0:4 Vyškov Líšeň 2:1 Petržalka Lech Poznaň 1:3 Liberec Brno 1:0 Púchov Norimberk 1:0 Pardubice Přípravný zápas - 2. 7. 2023
Farul Constanta 0:5 Ostrava Raków 1:2 Slavia Bohemians 1905 2:3 Osijek Slavia 2:1 Maccabi Haifa Přípravný zápas - 4. 7. 2023
Chrudim 0:4 Jihlava Nieciecza 0:3 Olomouc Swarovski Tirol 1:2 Jablonec Přípravný zápas - 5. 7. 2023
Olomouc B 3:1 Kroměříž Liberec 4:0 Varnsdorf Teplice 2:1 Žižkov Sparta B 0:3 Lubin II Opava 5:4 Jastrzębie Brno 2:0 B. Bystrica Cracovia 0:1 Ostrava Wisła Puławy 2:2 Karviná Přípravný zápas - 6. 7. 2023
Bohemians 1905 2:0 Partizan Bělehrad Přípravné zápasy - 7. 7. 2023
Liberec 0:2 Jihlava Slavia 4:1 Podbrezová Dinamo Záhřeb 1:1 Sparta Olomouc 2:1 Trenčín Plzeň 3:3 Hamburg Wacker 0:2 Jablonec Přípravné zápasy - 8. 7. 2023
Teplice 2:1 Ústí n. L. Olomouc B 2:2 Vyškov Hr. Králové 3:0 Táborsko Zlín 2:1 Prostějov Varnsdorf 6:0 Jablonec B Mladá Boleslav 2:3 Vlašim Lech Poznaň 1:1 Ostrava Púchov 1:5 Kroměříž Líšeň 6:3 Slovan Bratislava U21 Chrudim 1:0 Žižkov 1:0 Nieciecza 1:2 Brno Śląsk 0:1 Opava Karviná 1:0 Ružomberok Slavia 3:0 Queens Park Pardubice 1:2 Dukla Praha Přípravné zápasy - 9. 7. 2023
Liberec B 1:3 Sparta B aš-Šabáb 1:1 Jablonec Přípravný zápas - 10. 7. 2023
Plzeň 3:0 Karlsruher SC Přípravný zápas - 11. 7. 2023
Kvítkovice 0:5 Olomouc B Nieciecza 1:1 Karviná Pardubice 2:0 Chrudim Mladá Boleslav 1:1 Cracovia Čukarički 1:1 Sparta Líšeň 0:0 Slavia B Prostějov 4:0 Start Brno Olomouc 2:1 Rapid Přípravný zápas - 12. 7. 2023
Žižkov 2:2 Hr. Králové Č. Budějovice 1:2 DVTK Bohemians B 2:2 Teplice B Kiel 1:0 Slovácko Liberec 4:1 Puskás Akadémia Bohemians 1905 4:1 FC Košice Blansko 2:4 Vyškov Táborsko 1:0 Přeštice Písek 0:5 Dukla Praha Zápy 1:0 Příbram Č. Budějovice 1:4 Újpest FC Přípravný zápas - 14. 7. 2023
Warta Poznaň 0:1 Mladá Boleslav Anderlecht 0:6 Sparta Plzeň 3:2 Kodaň Start Brno 1:4 Opava Düsseldorf 2:1 Liberec Přípravný zápas - 15. 7. 2023
Admira Praha 0:6 Příbram Chrudim 6:0 Živanice Zlín 4:2 Líšeň Vyškov 1:1 Skalica Táborsko 2:0 Dukla Praha Prostějov 1:0 Brno Olomouc B 3:3 Žilina B Chlumec n/C 0:3 Žižkov Teplice 4:0 Varnsdorf Salzburg 0:3 Slovácko Karviná 2:3 Podbeskidzie Hr. Králové 5:1 Sparta B Zagłębie 0:1 Jablonec Bohemians 1905 6:0 Jihlava Mezőkövesdi 1:2 Olomouc Pardubice 0:2 FC Košice Přípravný zápas - 16. 7. 2023
Kroměříž 4:0 Dubnica Slavia 1:1 Dynamo Drážďany Přípravný zápas - 17. 7. 2023
Vlašim 3:0 Přepeře Přípravný zápas - 17. 11. 2023
Žižkov 1:2 Dukla Praha Piast Gliwice 3:0 Karviná Přípravný zápas - 24. 11. 2023
Dukla Praha 5:0 Bohemians B Přípravný zápas - 25. 11. 2023
Chrudim 5:0 Hr. Králové B Přípravný zápas - 29. 11. 2023
Kroměříž 6:2 Zlínsko Přípravný zápas - 1. 12. 2023
Dukla Praha 3:0 Vlašim Chrudim 0:9 Brno Přípravný zápas - 2. 12. 2023
Kroměříž 3:2 Hodonín Varnsdorf 5:2 Č. Lípa Přípravný zápas - 8. 12. 2023
Brno 2:1 Opava Přípravný zápas - 10. 1. 2024
Varnsdorf 2:0 Jablonec Přípravné zápasy - 13. 1. 2024
Skalica 0:1 Vyškov Plzeň 2:0 Žižkov Varnsdorf 3:1 Bischofswerdaer FV 08 Mladá Boleslav 2:0 Táborsko Č. Budějovice 2:2 Jihlava Příbram 3:1 Admira Praha Liberec 3:0 Miedź Karviná 1:0 Líšeň Karkonosze 1:6 Jablonec Karviná 4:0 Opava Přípravné zápasy - 14. 1. 2024
Dynamo Drážďany 3:0 Pardubice Universitatea Craiova 1:1 Slovácko Přípravný zápas - 16. 1. 2024
Slavia 4:0 SonderjyskE Přípravné zápasy - 17. 1. 2024
Žižkov 5:3 Jablonec Liberec 2:2 Jihlava Vyškov 2:2 Slovan Bratislava Plzeň 11:0 Doubravka Přípravný zápas - 18. 1. 2024
Rapid 2:1 Slovácko Přípravný zápas - 19. 1. 2024
Zabrze 2:3 Karviná Č. Budějovice 6:3 Amstetten Olomouc B 2:0 Zlín B Slavia 2:0 AIK Stockholm Opava 3:2 Frýdlant n/O Přípravný zápas - 20. 1. 2024
Slovan Bratislava U21 0:4 Líšeň Plzeň 1:0 Dukla Praha Písek 1:4 Táborsko Jihlava 5:1 Bohunice Ostrava 0:0 Vyškov Příbram 1:5 Povltavská Jablonec 5:2 Velké Hamry Žilina 7:4 Karviná Sparta 2:0 Kodaň Kroměříž 2:0 Púchov Přípravný zápas - 24. 1. 2024
Táborsko 1:0 Znojmo Příbram 3:1 Dukla Praha Prostějov 2:2 Start Brno Liberec 1:0 Černo More Niš 0:2 Karviná Přípravný zápas - 25. 1. 2024
Zlín 0:0 Vyškov Ferencváros 1:3 Plzeň Puskás Akadémia 0:2 Sparta Přípravný zápas - 26. 1. 2024
Korona 0:1 Č. Budějovice Opava 1:2 Třinec Teplice 0:0 Kecskeméti Baťov 0:7 Kroměříž Přípravný zápas - 27. 1. 2024
Ostrava 3:1 Oboloň Písek 1:1 Dukla Praha Olomouc B 2:0 Frýdek-Místek Táborsko 3:2 Příbram TS Galaxy 3:4 Bohemians 1905 Brno 5:0 Hodonín Slavia 3:1 Peking Guoan Líšeň 3:2 Myjava Warta Poznaň 1:1 Liberec Shkupi 0:1 Karviná Niš 0:1 Slovácko Hr. Králové 2:0 Oboloň Olimpija Lublaň 2:3 Ostrava Mladá Boleslav 5:1 LNZ Čerkasy Slavia 0:0 Peking Guoan
1. poločas
Góly33' Juliš | |
2. poločas
Góly73' Dražič | Góly83' Vodháněl |
Střídání46' Pokorný 46' Vraštil 46' Navrátil 46' Sláma 46' Vodháněl 46' Zifčák 60' Trefil 60' Macík 60' Matys 60' Beneš 60' Křišťál 60' Chvátal 60' Dele 60' Ventúra 60' Fortelný 60' Pospíšil 60' Zorvan 60' Breite 60' Kramář 60' Juliš |