To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:7.

Je konec. S. S. Lazio zvítězilo na půdě Hellas Verona 5:1. Začátek zápasu ale tomu vůbec nepřipadal, neboť ve 38. minutě poslal domácí do vedení z penalty Amrabat. Ve 45+6. minutě ale srovnal z penalty Immobile. V 56. minutě otočil vývoj utkání Milinković-Savić. V 62. minutě to bylo už 3:1 pro hosty, když se trefil Correa. V 84. minutě se podruhé trefil Immobile a v 90+4. minutě zakončil hattrick penaltou Immobile.

Hellas Verona FC(4-3-2-1)

Radunović
Faraoni
79. min Dimarco
Veloso
87. min Felippe
Zaccagni
68. min Salcedo Mora
Eysseric
87. min Stępiński
32 Pessina
Pessina
16 Borini
Borini
68. min Di Carmine

S. S. Lazio(3-5-2)

Strakoša
4 Patric
Patric
65. min Vavro
3 Felipe
Felipe
33 Acerbi
Acerbi
Marušić
88. min Anderson
Milinković-Savić
88. min Armini
16 Parolo
Parolo
10 Alberto
Alberto
Anderson
65. min Lukaku
11 Correa
Correa
68. min Caicedo

Lazio právě vstřelilo branku!
Máme tady hattrick! K pokutovému kopu se postavil CIRO IMMOBILE, který se s ničím nemazlil a tvrdě zakončil k levé tyči, zatímco brankář šel na druhou stranu. Lazio tak naprosto zničilo Veronu poměrem 5:1.

90+3
Karty

Brankář Radunović ještě uviděl žlutou kartu.

90+3
Důležité

Byla nařízena penalta pro Lazio. Immobile předvedl skvělou rychlost, kdy se dostal za obránce a následně jej měl brankář Radunović poslat k zemi, ovšem hostující kanonýr tomu dost přidal.

90+2

Posléze přišel faul domácího hráče na polovině soupeře.

90+1

Centr Federica Dimarca z levé strany jen prosvištěl vápnem do zámezí.

90+1

Verona se dál snaží dát gól a opět to zkouší z levého křídla.

90

Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90

Immobile zatím na hattrick nezaútočí, protože se ocitl v ofsajdovém postavení.

89

Opět skončil míč pouze v zámezí a Lazio tak bude rozehrávat od své brány.

88
Střídání

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází André Anderson.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Nicolò Armini.

87
Střídání

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Mariusz Stępiński.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Lucas Felippe.

86
Karty

Následně uviděl hostující brankář Strakoša žlutou kartu za zdržování.

85

Verona se sice snaží, ale ani další pokus o útok nic nepřinesl.

84

Hosté v tomto utkání definitivně vítězí, jelikož jdou do tříbrankového vedení nádherným gólem! Potom co se Lazio ubránilo, hosté podnikli rychlý protiútok, kdy Lukaku vyslal na levé straně CIRA IMMOBILEHO a ten z první fantastickou technickou střelou zakončil do pravé šibenice. Asistence: Jordan Lukaku.

82

Nyní navíc Verona získala rohový kop z pravé strany, který může přinést šanci.

81

A další nebezpečná akce Verony, která zatopila pod kotlem ke konci utkání, ovšem Strakoše opět připraven.

80

Následně Verona získala rohový kop z levé strany a posléze přišla opět hlavička, která už ale tentokrát nebyla nijak nebezpečná.

79
Střídání

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Marco Davide Faraoni, přichází Federico Dimarco.

77
Důležité

Verona si poradila s nákopem soupeře a posléze centroval Lazović skvělý míč do vápna, na který si sběhl jeho spoluhráč Eddy Anthony Salcedo Mora, ovšem jeho zakončení hlavou naprosto fantasticky vyrazil brankář Tomas Strakoša!

76

Následný roh sice nic moc nepřinesl, ale Lazio se už znovu dostává směrem k bráně Borise Radunoviče.

74

Posléze se dopředu vydal Lukaku z levé strany, který odcentroval, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a k vidění bude rohový kop hostů.

73

Darko Lazović se sice z levé strany dostal opět do vápna, ale jeho následná přihrávka byla zblokována soupeřem.

72

Verona se sice pokouší něco udělat se zápasem, ale Lazio si vede dobře a ve druhé polovině zápasu je lepším týmem a zaslouženě tak vede.

70

Máme před sebou posledních dvacet minut plus nějaké to nastavení a pomalu se zdá, že Lazio si odveze tři body.

68
Střídání

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Samuel Di Carmine.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Eddy Anthony Salcedo Mora.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Felipe Caicedo.

67
Karty

Marušić uviděl od hlavního rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.

65
Střídání

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Djavan Anderson, přichází Jordan Lukaku.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Denis Vavro.

62

Hosté odskakují během pár minut do dvoubrankového vedení! Po přihrávce Milinkoviče-Saviče se JOAQUÍN CORREA dostal ke střele, která byla lehce tečovaná a skončila u pravé tyče. Asistence: Sergej Milinković-Savić.

60

Hodina hry je u svého konce a Lazio vede nad Veronou poměrem 2:1.

59

Ovšem Verona nedokázala nic velkého využít a Lazio odkoplo míč do bezpečí.

58

Nyní se ovšem hráči Lazia budou muset bránit přímému kopu soupeře.

56

Hosté otáčejí vývoj tohoto utkání a vedou 2:1! Exekuce přímého kopu se ujal SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ, který ve zdi trefil Mattea Pessinu, který změnil směr dráhy míče a gólman Radunović nedokázal zareagovat.

53

Domácí mužstvo se dopustilo faulu na své polovině a Lazio tak má k dispozici volný kop.

51

Domácí mužstvo tentokrát získalo další rohový kop, ale následný centr skončil v moci gólmana Tomase Strakoše.

50
Důležité

Darko Lazović si skvěle sběhl z levé strany na přihrávku a následně zakončil, jeho pokus byl zblokován a míč orazítkoval tyč!

49

Hosté se sice dostali do zakončení hlavou, ale to skončilo vedle pravé tyče.

48

Posléze se do protiútoku dostalo Lazio a vybojovalo rohový kop z levé strany.

47

Matteo Pessina poslal centr do vápna z levé strany, ale obrana soupeře si poradila.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 20:40.

První poločas je u svého konce a Verona hraje s Laziem 1:1. Začátek utkání byla celkem nudná podívaná, ale ve 38. minutě domácí získali penaltu, kterou proměnil Amrabat. S tím se ale Lazio nenechala odradit a ve 45+6. minutě získalo také ono penaltu, kterou proměnil nejlepší střelec Immobile.

45+6

První poločas skončil.

45+6

Je srovnáno na 1:1 a opět gól z penalty! Tentokrát se na druhé straně postavil k exekuci pokutového kopu CIRO IMMOBILE, jenž vystřelil k levé tyči, kde šel také gólman Radunović, ale ten na balón nedosáhl!

45+5
Důležité

Byla nařízena penalta pro Lazio. Nakonec sudí zkoumal možnou ruku domácího hráče a odpískal tak pokutový kop.

45+4

Hlavní rozhodčí se ale ještě radí s videorozhodčím.

45+3

Posléze si chtělo Lazio vymodlit penaltu, ovšem zákrok Lazoviče na Immobileho sudí neposoudil jako faul.

45+2
Karty

Luis Alberto byl zasáhnut rukou Rrahmaniho do tváře a domácí hráč tak uviděl žlutou kartu.

45+1

Ani standardka hostů nebyla nijak příliš nebezpečná a Verona má k dispozici autové vhazování.

45

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

44

Ovšem standardní situace Verony nic moc nepřinesla a následuje přímý kop Lazia na druhé straně.

43

Následně navíc rozhodčí odpískal faul Laziu. Hostům se to sice nelíbí, ale rozhodnutí nezmění a Hellas tak má k dispozici volný kop.

42

Posléze navíc Verona získala autové vhazování na pravé straně.

41

Lazio se opět snaží něco vymyslet, ale přihrávka z levé strany ke středu nebyla přesná.

40

Nyní přišel faul domácího hráče ve středu hrací plochy a u balónu tak budou hráči Lazia.

38

Hellas Verona právě vstřelila branku!
K pokutovému kopu se postavil SUFJÁN AMRABAT, který zakončil do levé části branky, zatímco gólman šel na druhou stranu a Verona tak otevírá brankový účet tohoto utkání.

37

Vše ještě ale samozřejmě zkoumá videorozhodčí.

36
Důležité

Byla nařízena penalta pro Veronu. Mattia Zaccagni se dostal za Luize Felipeho, který mu pravděpodobně škrtnul nohu, čímž domácí hráč upadl.

35

Na trávníku jsou také lékaři a hra je tak přerušená.

34

Ovšem obrana domácího mužstva si poradila s dalším nákopem soupeře. Následně ale zůstal ležet na hrací ploše Amir Rrahmani.

32

Lazio je ve druhé polovině prvního poločasu lepším týmem a zvyšuje obrátky.

31
Důležité

Luis Alberto rozehrál nakrátko a následně se dostal ke střele Sergej Milinković-Savić, ale jeho pokus letěl těsně nad bránu!

30

Nakonec sudí odpískal ruku domácímu hráči, který se ale nacházel mimo šestnáctku a Lazio tak získalo volný kop.

29

Středem hrací plochy se ale Hellasu nepodařilo projít a následuje protiútok Lazia.

28

Sergej Milinković-Savić přesunul hru na pravou stranu, odkud přiletěl centr do vápna, ale ten obrana Verony zblokovala a domácí se vydali do protiútoku.

27

Domácí hráč zahrál rukou, což sudí viděl a také odpískal.

25

Sudí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.

23

Posléze přiletěl centr do vápna z levé strany, ale Boris Radunović byl připraven.

22

Hosté ale budou rohový kop opakovat, neboť centr z levé strany odvrátila obrana do zámezí.

21
Důležité

Boris Radunović čelil střele soupeře, se kterou si ale dokázal poradit a následuje rohový kop Lazia!

19

Následnou standardní situace ale domácí rozehráli nakrátko a do vápna míč po nepřesné přihrávce nedostali.

17

Nyní přišel faul ze strany hostujícího celku a Hellas Verona získala volný kop.

16

Zápas, ve kterém prakticky o nic nejde, postrádá kvalitu a k vidění tak toho moc není.

15

Verona se ocitla pod tlakem při rozehrávce, ale nakonec dokázala vše vyřešit bez problémů.

13

Ciro Immobile to tentokrát vzal na sebe, ale jeho střela z dálky prosvištěla nad horní tyčí.

12

Následně musel být ve střehu na druhé straně gólman Strakoša, který si poradil s centrem soupeře.

10

Correa posunul míč na Milinkoviče-Saviče, který zkoušel zpoza vápna zakončit levačkou, což se mu podařilo, ale míč letěl doprostřed a skončil v moci brankáře.

9

Lazio rovněž se svou rozehrávkou nijak nespěchá a následně se pokouší něco vymyslet na levé straně.

8

Po rohu sice přišla střela, která ale neměla razanci a Tomas Strakoša si s ní poradil bez problémů.

6

Tentokrát se domácí dostali dopředu z pravé strany a vybojovali rohový kop.

5

Začátek zápasu ale není nijak moc atraktivní a vidíme převážně hru ve středu hřiště.

3

Verona opět drží míč na polovině soupeře a krátkými přihrávkami se snaží něco vymyslet.

2

Domácí mužstvo se sice dostalo dopředu z levé strany, ale nakonec byla přihrávka soupeře zblokována.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Hellas Verona FC: B. Radunović – Faraoni, Rrahmani, Günter, Lazović – S. Amrabat, Veloso (C), Zaccagni – Eysseric, Pessina – Borini.
Náhradníci: Silvestri, A. Berardi – Badu, Di Carmine, Lucas Felippe, Dimarco, Salcedo Mora, Stępiński, Terracciano.

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Luiz Felipe, Acerbi – Marušić, S. Milinković-Savić, Parolo (C), Alberto, D. Anderson – Correa, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – A. Anderson, Adekanye, Armini, F. Caicedo, Cataldi, Falbo, J. Lukaku, Bastos, Vavro, Jony.

Rozhodčí: Volpi – Valeriani, Galetto.

Forma dnešních celků je špatná. Postavení v tabulce ovšem mají oba týmy vcelku dobré. Verona je aktuálně na 9. místě se 46 body a skóre 43:43. Ovšem v posledních šesti zápasech nedokázala ani jednou vyhrát, ale remizovala například s Atalantou, Fiorentinou nebo Interem.
Lazio je na tom lépe a aktuálně se nachází na 4. pozici se 72 body a skóre 71:38. Po čtyřech prohrách a jedné remíze přivítalo na své půdě Cagliari, které porazilo poměrem 2:1. Honba za titulem se tak nakonec nekoná, ovšem Ligu mistrů si Lazio příští ročník zahraje.

Ve 36. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Hellas Verona FC a S. S. Lazio. Naposled se spolu tato mužstva utkala v únoru na půdě Lazia, kde ovšem zápas skončil remízou 0:0. Dnes se ovšem bude bojovat na Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně. Úvodní výkop je naplánován na 19:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.