Souboj týmů, kterým se nedaří ve Fortuna lize. Jak Teplice, tak Boleslav bojují o záchranu.

Teplice o víkendu dostaly sedm gólů na Spartě, Boleslav remizovala 0:0 s poslední Příbramí.

1

Začal první poločas utkání Teplice - Ml. Boleslav

1

Žitný viděl volného Trubače před vápnem, ale míč mu nenaservíroval dobře. Následný centr Hyčky skončil u brankáře.

Kodad
86. min Vachoušek o hráči
19 Jukl
20 Trubač
Trubač
86. min Ljevakovič o hráči
10 Moulis
Moulis
79. min D. Černý o hráči
Žitný
90. min Mareček o hráči
Vukadinovič
90. min Kováč o hráči

FK Mladá BoleslavMl. Boleslav(4-1-4-1)

33 Šeda
Šeda
Řezník
75. min Douděra o hráči
34 Křapka
Křapka
24 Takács
Takács
Preisler
Malínský
46. min Matějovský o hráči
38 Skalák
Skalák
46. min Budínský o hráči
16 Dancák
Dancák
28 Mašek
Mašek
46. min Ladra o hráči
20 Zmrhal
Zmrhal
7 Drchal
Drchal
75. min Škoda o hráči

Rozhodčí: Lerch - Hájek, Matoušek

2

Drchalův pokus zablokovaný hned v zárodku.

4

Dlouhý aut Mladé Boleslavi až do vápna, na míč si vyskočil Takács, ale branku Teplic vysoko přestřelil.

5

Brejk hostů končí prvním rohem zápasu.

6

Skalák od rohového praporku poslal balon na zadní tyč, domácí míč lízli a je z toho další roh.

6

Odražený míč po rohu napálil z hrany vápna Řezník, jeho halfvolej se do šibenice nezakroutil.

10

Hosté roh Teplic zpacifikovali.

9

Moulis v brejku vysunul Žitného za obranu, proti kterému vyběhl brankář Šeda. Teplický záložník na něj pelášil sám, ale Šeda jeho střelu ztlumil a spoluhráč před lajnou balon odklonil na roh.

12

Čtvrtečka vyběhl před vápno a odkopl míč před Drchalem.

14

Pavel Moulis (Teplice) vstřelil gól. Teplice - Ml. Boleslav 1:0
Teplice ve vedení! Parádní centr Doehnleho z levé strany doputoval až na zadní tyč, kde placírkou z voleje překonal Šedu volný Moulis.

17

Dlouhý míč za obranu Teplic nechal za sebe Čtvrtečka spadnout a Drchal mu ho vypíchl, ke štěstí domácího gólmana se pískal ofsajd.

21

Roh Mladé Boleslavi bez nebezpečí. Naopak z toho byl brejk na druhé straně, ale pas na Moulise hosté sebrali.

24

Standardka Teplic, na Moulisův centr si naskočil Jukl, ale hlavou minul.

25

Teplický roh vyboxoval Šeda, Knapíkova rána z dálky pak byla zblokovaná. Stejně jako pokus Žitného.

27

Vukadonovič se dostal ve vápně ke střela, byla ale sražená.

31

Mladá Boleslav operovala v pokutovém území, ale míč ztratila.

33

Standardka hostů ze strany, Skalák míč ládoval na zadní tyč, ale přeletěl všechno, i branku.

35

Kodadův pokus zablokovaný.

37
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Radim Řezník (Ml. Boleslav)

41

Moulisův centr na Vukadinoviče, před adresátem míč odkopl na roh Takács.

42

Po rohu prodloužil míč Vukadinovič na zadní tyč ke Gabrielovi, který ho špatně trefil a přestřelil branku.

42

Po ztrátě Mladé Boleslavi šel sám na brankáře Vukadinovič, míč si předkopl moc a Šeda ho před ním odklidil.

44
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Samuel Dancák (Ml. Boleslav)

45

Brejk hostů, Zmrhal dostal míč na rozběhnutého Drchala, jenže toho při střele domácí zdvojici a míč mu sebrali.

46

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Tomáš Malínský, nahradil ho Marek Matějovský

46

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Lukáš Mašek, nahradil ho Tomáš Ladra

46

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Jiří Skalák, nahradil ho Lukáš Budínský

47

Roh Mladé Boleslavi domácí jednoduše odklonili.

48

Zmrhal dostal pas na hranu vápna, hned ho poslal na zadní tyč - jeho střelu parádně vyrazil Čtvrtečka na roh.

49

I s tímhle rohem si skláři poradili.

50

Droehnle naservíroval míč před branku, odražený balon napálil Moulis zblízka, ale na čáře skvěle zasáhl Šeda!

51

Mladá Boleslav bude kopat penaltu po faulu na Drchala!

52

Ladislav Takács (Ml. Boleslav) proměnil pokutový kop. Teplice - Ml. Boleslav 1:1
S klikou, ale gól! Takács střílel po zemi k tyči, ale Čtvrtečka směr vystihl. Míč se však zvedl o drn mimo brankářův dosah.

54

Hlavička hostů minula tyč branky Teplic.

57

Ladra dostal pas do vápna, z otočky pálil, ale trefil bránícího hráče.

61

Z dálky a z běhu napřáhl Trubač, jenže branku hostů přestřelil.

64

Průnik Kodada zastavili hosté nedovoleně a penaltu budou kopat i domácí.

65

Pavel Moulis (Teplice) proměnil pokutový kop. Teplice - Ml. Boleslav 2:1
Moulis vrací Teplicím vedení mazácky proměněnou penaltou, Šeda skočil k druhé tyči.

68

Roh Mladé Boleslavi přetažený a míč pak Matějovský ztratil.

68

Droehnle vypálil z ostrého úhlu a hosté měli problémy. Z druhé strany pak střílel Vukadinovič, vybojoval roh.

70

Hyčka z dálky netrefil branku.

71

A další roh pro Teplice.

72

Roh nepřinesl Teplicím šanci na skórování.

75

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Václav Drchal, nahradil ho Michal Škoda

75

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Radim Řezník, nahradil ho David Douděra

76

Moulisova střela se změnila v přihrávku na Žitného na středu vápna, jeho teč směřovala k tyči. Šeda se parádně natáhl a vyrazil na roh.

83

Centr Mladé Boleslavi přiletěl na malé vápno, kde do míče trknul hlavou Škoda. Čtvrtečka na čáře lapil a balon podržel i před dotírajícími hosty.

86

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Daniel Trubač, nahradil ho Admir Ljevakovič

86

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Ladislav Kodad, nahradil ho Tadeáš Vachoušek

87

Pro dlouhý nákop Mladé Boleslavi si vyskočil brankář Teplic.

90

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Vukadin Vukadinovič, nahradil ho Daniel Kováč

90

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Patrik Žitný, nahradil ho Lukáš Mareček

90

Šeda byl z brány, domácí se ho snažili z hloubi pole přehodit, ale přehodili i branku.