Přípravný zápas mezi Plzní a německým druholigovým Heidenheimem končí ve španělském Benidormu remízou 1:1. Plzeň ve svém úvodním zápase na soustředění vedla po prvním poločase díky gólu Milana Havla po rohovém kopu, Heidenheim ale dokázal ve druhém poločase vyrovnat. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.

90+2

Konec zápasu.

90+2

... po přihrávce do vápna se dokázal německý celek ubránit.

Sestava FC Viktoria Plzeň
Základní sestava: Staněk – Holík, Hejda (K), Pernica, Havel – Květ, Kalvach – Kopic, Bucha, Jirka – Chorý. Sestava od 61. minuty: Staněk – Holík, Kaša, Pernica, Sýkora – Modou, Kalvach – Kronus, Bucha, Pilař – Durosinmi

Sestava Heidenheim
1. poločas: Müller – Busch, Schöppner, Siersleben, Mainka (K), Kleindienst, Thomalla, Sessa, Föhrenbach, Maloney, Beste. 2. poločas: Eicher – Geipl, Pick, Rittmüller, Burnic, Biankadi, Kühlwetter, Köther, Keller, Ramusovic, Theuerkauf

90+1

V samém závěru má Plzeň ještě výhodu standardní situace...

90

Běží poslední minuta základní hrací doby. Dá se očekávat, že nastavení bude maximálně dvě minuty.

88

Heidenheim podnikl rychlý protiútok, po kterém bude vykopávat brankář plzeňského týmu.

87

Protiútok Heidenheimu dokázali hráči Plzně zastavit a budou vhazovat na své polovině.

86

Je pískán útočný faul Plzně. Míč pro Heidenheim.

85

Až teď se Plzni povedlo dostat ke střele. Míč ale mezi tři tyče nezamířil. Vykopávat tak bude Eicher.

84

Další pokus o průnik byl středem hřiště. Obrana Heidenheimu ale tento pokus zastavila.

83

... po centru na penaltu se sice Západočeši neprosadili, balon ale i tak mají v držení a pokračují v obléhání.

82

Plzeň vybojovala rohový kop...

80

Další snažení musí Plzeň začít až od svého brankáře.

78

Ani další pokus o rychlý průnik plzeňským hráčům nevyšel.

75

Plzeň má nyní více ze hry, zatím ale bez střeleckých možností.

72

Je máván a pískán ofsajd Heidenheimu.

70

Na balonu pokračuje český celek, který ale teď nemůže pokračovat v ofenzivě, jelikož na zemi zůstal ležet jeden z německých hráčů.

67

Teď už to Plzni vyšlo. Se střelou si ale poradil brankář Eicher.

66

Plzeň vybojovala standardní situace na polovině soupeře.

64

Heidenheim se dostal do dalšího zakončení, které likviduje Staněk.

62

Máme za sebou více jak hodinu hry a sledujeme teď boj o každý metr hřiště.

61

Plzeň prostřídala a aktuálně hraje ve složení:
Staněk – Holík, Kaša, Pernica, Sýkora – Modou, Kalvach – Kronus, Bucha, Pilař – Durosinmi.

60

Plzeň zatlačila soupeře. Druhý gól ale zatím nevstřelila. Míč skončil v zámezí a vykopávat tak bude soupeř.

58

Heidenheim právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANDREAS GEIPL, který vyrovnává po individuální akci na 1:1.

56

Sledujeme stále vyrovnanou část hry, kdy balon týmy točí převážně kolem půlící čáry.

53

Sledujeme vyrovnanou pasáž hry bez větších šancí.

51
Karty

Jeden z hráčů Plzně dostal za faul na polovině hřiště žlutou kartu.

50

Heidenheim se dostal ke střele, která končí mimo. Vykopávat tak bude Staněk.

49

Faul německého celku na polovině hřiště.

48

Další útok Heidenheimu zastavuje zdvižený praporek, ofsajd.

47

Druhý poločas začal na míči Heidenheim. Podnikl záhy rychlý pokus o průnik, který nevyšel a míč tak získává Plzeň.

46

Plzeň začala druhý poločas ve stejném složení, soupeř poslal novou jedenáctku.

46

Začal druhý poločas.

První poločas přípravného utkání Plzně s německým Heidenheimem je u konce. Po gólu Havla, který se prosadil po rohu, vede Plzeň 1:0.

45+2

První poločas skončil.

43

Heidenheim vybojoval zajímavou standardní situaci z nějakých 24 metrů, vyrovnat se mu ale nepovedlo.

40

Protiútok Heidenheimu k vyrovnání nevedl, míč má opět český celek.

37

Faul na polovině hřiště znamená míč pro Plzeň, která tak může pokračovat v ofenzivě.

35

... tentokráte se ale český tým neprosadil. Zůstává ale u balonu a pokračuje v kombinaci.

34

Plzeň zatlačila soupeře a po zablokovaném pokusu je tu další rohový kop...

31

Německý tým po inkasované brance drží balon. Hraje zatím ale daleko od branky Plzně.

29

Plzeň právě vstřelila branku!
... rohový kop zahrál Kalvach. Po centru míč ještě posunul Pernica na volného MILANA HAVLA, který hlavou bez problémů otevírá skóre!

28

Plzeň pokračuje v ofenzivní hře a vybojovala rohový kop...

27

A český tým se i dostal do zakončení. Balon ale zastavil jeden z obránců Heidenheimu.

26

Delší dobu teď drží míč Plzeň, která se postupně dostává blíže k vápnu soupeře.

23

Německý tým drží míč a dostal se i k první střele, která končí na boční síti.

21

Heidenheim se ani po další akci neprosadil a míč tak má Staněk.

18

Heidenheim se sice s míčem dostal k vápnu soupeře, nic víc tam ale vytvořit nedokázal.

17

Plzeň se dostala do vápna, kde ale neměla prostor zakončit.

16

Po faulu ale i Němci míč ztrácí. Plzeň tak může rozehrát ve středovém kruhu.

15

Po faulu na polovině hřiště pokračují na balonu hráči Heidenheimu.

13

Další pokus o útok německého celku končí ofsajdem.

12

Míč teď má Heidenheim a zkouší to středem.

10

Bucha se dostal s balonem do vápna, kde našel Květa. Jeho pokus končí těsně nad břevnem.

9

Německý celek teď delší dobu drží balon a kombinuje na polovině hřiště.

7

Průnik Plzně do vápna nic nepřinesl. Vykopávat tak bude Müller.

6

První ofenzivní akci mají za sebou i hráči Heidenheimu. K ničemu vážnému to ale nevedlo.

3

Český celek si vytvořil první šanci. Ke střele se dostal Jirka. Jeho pokus ale mířil těsně vedle.

2

Začátek zápasu patří českému celku, který drží míč a kombinuje na vlastní polovině.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

FC Viktoria Plzeň: Staněk – Holík, Hejda (K), Pernica, Havel – Květ, Kalvach – Kopic, Bucha, Jirka – Chorý

1.FC Heidenheim 1846: Müller – Busch, Schöppner, Siersleben, Mainka (K), Kleindienst, Thomalla, Sessa, Föhrenbach, Maloney, Beste.

Přejeme hezký pátek při sledování přípravného utkání FC Viktoria Plzeň a 1.FC Heidenheim 1846. Půjde o duel lídra české ligy proti aktuálně třetímu celku druhé německé Bundesligy. Zápas se odehraje ve španělském Benidormu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.