Diskuze

Španělsko - Maroko 2:2, drama až do konce, favorit vyhrál skupinu

Až v poslední minutě a díky opravě od videorozhodčího vstřelili fotbalisté Španělska v utkání s Marokem branku na 2:2. Vzhledem k výsledku souběžně hraného duelu Íránu s Portugalskem (1:1) ovládli o skóre skupinu B.

Tak Španělé postoupili jen díky tomu polovlastenci ze zápasu s Iránem. A Írán v poslední minutě kousek od 1. místa ve skupině. Kdo by to byl před začátkem skupin čekal.

5 0
možnosti

Tedy, že budou Španělé v zápase s Marokem 4 minuty od vyřazení, to asi čekal málokdo 8-o

6 7
možnosti

By asi díky víc vstřeleným brankám než Írán stejnak postoupili, ne? By měli skóre 5:5, Írán 2:2...

6 0
možnosti

Btw: tu nakreslenou ofsajdovou lajnu ukázali bez toho, ani by byl vidět míč, tak kdoví kdy to stopli :-D

možnosti

Když udělali lajnu, tak nebyl ani náhodou ofsajd.

0 0
možnosti

Spolikomentátor Bittengel říká, "at už pískne rozhodčí konec, stejně už o nic nejde". To si dělá srandu? V nastavení často padaj góly úplně v závěru a ty mohou rozhodnout v dnešním zápase, zda Španělé půjdou na Rusy nebo Uruguajce