• 0
Diváci, kteří holdují atraktivnímu útočnému fotbalu, si během druhého kola přeboru Ústeckého kraje rozhodně nemohli stěžovat. K vidění toho bylo opravdu hodně. Celkem během tohoto kola týmy nastřílely dohromady 49 branek a při chuti byli i čtyři třígóloví střelci. Oku lahodící obrat pak předvedlo Štětí. Podívejte se na video.

Přihlížející ústeckému přeboru se chvílemi mohli cítit jako na střelnici. Hned pět týmů vstřelilo pět a více branek.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Nejbláznivější zápas v tomto ohledu se odehrál mezi Krupkou a Baníkem Modlany. V 56. minutě parádní ranou daleko za vápnem zvyšoval už na 6:2 z pohledu hostů Paseka z Modlan (jeho gól najdete na videu v čase 4:23). Toho gólově vydatně podpořil jeho spoluhráč Vavrinec. I díky jeho hattricku nakonec hosté z Modlan Krupku přestříleli 7:5.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V Chomutově si šel domácí tým AFK Loko v prvním poločase pro tři body, když jasně vedl 3:0. Po přestávce ovšem jako kdyby jeho hráči nastoupili proti zcela jinému týmu a SK Štětí začalo odhodlaně dotahovat.

V 79. minutě se před domácím gólmanem ocitl zcela osamocený Grepl a tváří v tvář ochránci chomutovské svatyně se nemýlil. Stejný hráč, jehož zdobí dlouhé kadeře, v následujících jedenácti minutách dal dalšími dvěma chytrými góly zápasu konečnou podobu. SK Štětí heroicky otočilo zápas ze stavu 3:0 na 3:5 během pouhých 36 minut.

Výsledky 2. kola: Hrobce - Neštěmice 5:4 (4:1), LoKo Chomutov - Štětí 3:5 (3:0), Duchcov - Blšany 0:2 (0:1), Bílina - Střekov 3:1 (0:0), Horní Jiřetín - Proboštov 4:2 (2:2), Postoloprty - Žatec 2:1 np (1:1), Krupka - Modlany 5:7 (2:5), Modrá - Srbice 6:4 (3:4).