• 0
Narodil se 4. října před čtyřiadvaceti lety, jeho otcem je kanonýr Horst Siegl st. Mladý obránce Blšan hraje přebor Ústeckého kraje a v posledním zápase právě Horst Siegl ml. přispěl k páté výhře v řadě, tentokrát nad Horním Jiřetínem. Podívejte se na video na sestřihy z ostatních zápasů.

"Nejdříve Sigi (Horst Siegl ml.) nedal penaltu, ale za tři minuty se prosadil ze hry," řekl klubovému webu trenér Blšan Josef Němec.

Horst Siegl ml. se tak jedním gólem podílel na výhře v Horním Jiřetíně. Další dvě branky přidal Prükner a jednu Ferstel.

PYŠNÝ OTEC. Horst Siegl st. (uprostřed) může sledovat svého syna hrající za Blšany v přeboru Ústeckého kraje.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

"Utkání jsme měli sice pod kontrolou, ale domácí velmi dobře bránili v bloku a podnikali nebezpečné útoky. Jen jejich špatné načasování, kdy se dostali asi pětkrát do ofsajdu je nepustilo do šancí a pokud si je vytvořili, byl na svém místě výborně chytající brankař Lipš, kterého zadáci několikrát nechali na holičkách," zhodnotil utkání trenér Blšan Josef Němec pro klubový web.

Zvítězí Blšany i po šesté v řadě? V dalším kole doma hostí Proboštov, který naposledy deklasoval Březno na své půdě vysoko 7:0.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Proboštov vedl od 10. minuty, když Váňa zužitkoval precizně kopnutý volný přímý kop. Do poločasové přestávky vedli domácí už 4:0, poslední dva góly zápasu přidali až v 89. a 90. minutě Šváb a Holubička.

Výsledky 5. kola: Milešov - Modlany 2:2, na pen. 3:2, Louny - Krupka 1:2, Horní Jiřetín - Blšany 1:4, Proboštov - Březno 7:0, Litvínov - Bílina 0:0, na pen. 3:4, Kadaň - Neštěmice 1:3, Modrá - Vilémov 1:1, na pen. 5:4, Děčín - Litoměřice 0:3.