• 0
Působil ve Slavii či ve Francii. Nyní hraje přebor Středočeského kraje za Čechii Vykáň. Devětatřicetiletý záložník Lukáš Jarolím rozhodl o těsné výhře svého týmu nad Rakovníkem brankou z dvaaosmdesáté minuty. Naběhl si do pokutového území a doslova skočil do nastřelené přihrávky, kterou umístil mezi tři tyče. Podívejte se na video.

Velvary doma deklasovaly Vraný 5:0 a největší podíl na výhře měl Tomáš Tenkl, který zaznamenal hattrick. Byť dva ze tří gólů dal z penalt.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Oba pokutové kopy se vměstnaly do tří minut, přičemž o druhé situaci by se dalo spekulovat. „Kryl si obličej, nic jiného,“ prohlásil na obranu penaltového hříšníka Vratislava Brožíka pro kladensky.denik.cz trenér Vraného Jiří Pazdera.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Mnichovo Hradiště porazilo Jíloviště 2:1 a krásnou branku vstřelil Jakub Maryška. V sedmačtyřicáté minutě se opřel ve vápně do míče a z voleje nedal brankáři hostů sebemenší šanci.

Výsledky 7. kola: Vykáň - SK Rakovník 2:1 (1:0), Tuchlovice - ČLU Beroun 0:2 (0:2), Rejšice - Ostrá 3:2 np (2:2), Dobříš - Lhota 2:4 (1:3) , Velvary - Vraný 5:0 (1:0), Poříčí n/S. - Sázava 2:0 (0:0), Mnich. Hradiště - Jíloviště 2:1 (1:0), Semice - Hostouň 1:2 (1:0)