Fotbalisté Sokolova inkasovali proti Dukle dva góly z penalt.

Fotbalisté Sokolova inkasovali proti Dukle dva góly z penalt. | foto: Anna Vavríková, MF DNES

Se sudími jsem spokojený. Až na duely s Duklou, ví Hašek

Dvě penalty proti domácímu Sokolovu, obě v poslední půl hodině. Ta druhá z nich dokonce minutu před koncem. A pro fotbalisty Baníku osm žlutých karet navrch. Sobotní remíza 2:2 s pražskou Duklou, to bylo velké představení. Jeho závěr měl ale s fotbalem společného jen pramálo.

"Co jsem v Sokolově, měl jsem z výkonů rozhodčích dobrý pocit. Jen dvakrát to neplatilo. S Duklou na jaře a teď na podzim," posteskl si Martin Hašek po zápase.

Sokolovský kouč ale nešetřil po zápase ani svůj tým. "Od začátku jsme měli málo pohybu. Rozhodně méně, než na co jsem byl zvyklý.

Do soubojů jsme se dostávali později, ve středu pole jsme nezískávali míče. Nezdvojovali jsme dobře ani hráče, jako předtím v zápase se Slováckem."

Přesto šel Baník rychle do vedení. Do poločasu už vedl o dvě branky. "K tomu měl velkou šanci Salák. Mohlo to dopadnout jinak, kdyby se nebál," vzteká se Hašek.

Ve druhé půli se jeho tým soustředil už jen na bránění náskoku. "Hráči nebyli ve své kůži. Nevšiml jsem si, že bychom měli po přestávce vůbec nějakou šanci," ví trenér Baníku.

Ty ale neměla ani Dukla. Baník sice ve středu pole přehrávala, před brankou to však bylo horší. Dukle pomohly k vyrovnání až dvě penalty, které nařídil sudí Kocourek. "Nemohu je posoudit. Bylo to daleko, zákroky jsem neviděl," říká Hašek.