• 0
Aby z jedenácti fotbalistů na hřišti dalo gól hned sedm z nich, to se tak často nestává. Ve 21. kole přeboru Karlovarského kraje se to ale povedlo hráčům Ostrova, kteří deklasovali Horní Slavkov 8:1. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

V Ostrově to tentokrát rozhodně žádná bitva nebyla. Rozhodnuto bylo v podstatě už po prvních pěti minutách zápasu, kdy domácí po rychlém nástupu vedli 3:0.

V následujících momentech poté fotbalisté Ostrova zničili Horní Slavkov dalšími dvěma góly, v 17. minutě to tak bylo už 5:0. Duel 21. kola se tak poté dohrával už spíše z povinnosti.

Druhý poločas, který se začínal za stavu 6:0 pro Ostrov, byl tedy alespoň výsledkově poněkud vyrovnanější. Ve druhé půli přidali domácí další dvě branky, Hornímu Slavkovu se alespoň povedlo v 60. minutě vstřeli čestný gól díky pokutovému kopu.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ostrov tak po zisku dvou bodů dál stíhá vedoucí Březovou, na kterou ztrácí tři body. Lídr soutěže totiž nepřipustil zaváhání na půdě Nového Sedla, kde zvítězil 3:1.

Výsledky 21. kola: Cheb - Lokomotiva Karlovy Vary 4:3 (2:1), Františkovy Lázně - Lomnice 1:2 (1:0), Citice - Nejdek 6:1 (3:1), Stará Role - Toužim 1:6 (0:3), Ostrov - Horní Slavkov 8:1 (6:0), Nové Sedlo - Březová 1:3 (0:2), Kynšperk - Královské Poříčí 3:0 (1:0).