• 0
Brankář Třebíče Pavel Soukup zabránil v 45. minutě hostujícímu útočníkovi vstřelit gól na poslední chvíli tím, že jej chytl před zcela odkrytou brankou za kotník. Po právu vyfasoval červenou kartu. Třebíč ve 20. kole MSFL v zápase s Prostějovem ovšem obdržela ještě další dvě červené karty, dohrávala v osmi hráčích a vyfasovala příděl 0:6. Na ty nejzajímavější fotbalové momenty kola se podívejte na videu.

Mezi Třebíčí a vedoucím týmem tabulky Prostějovem se jednalo o vyhrocený zápas plný emocí. Osm žlutých a navrch tři červené ostatně mluví za vše. První poločas byli vyloučeni dva domácí hráči – nejprve už v 31. minutě Cyril Marc Bagnon, jehož pod sprchy ve 45. minutě následoval po zmíněném faulu i brankář Pavel Soukup.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Trenér domácí Třebíče Libor Zelníček pro fotbalunas.cz uvedl: „Veškeré karetní hrátky byly podle mého názoru zbytečné. Zápas se stal parodií na fotbal, rozhodčí jej zcela degradoval.“

Během úvodních 50 minut využil početní převahu nejlépe kapitán hostí Karel Kroupa a přetavil ji ve dva góly. Ty se nakonec ukázaly jako vítězné. Domácí viděli ještě jednu červenou kartu a další čtyři branky ve své síti.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hostující kapitán a dvoubrankový střelec zápasu Karel Kroupa se k utkání pro web Prostějova vyjádřil slovy: „O přestávce jsme si říkali, že se nesmíme nechat vyprovokovat, abychom nebyli zbytečně vyloučeni. V průběhu druhého poločasu narůstala u soupeře frustrace. Kluky jsem tudíž nabádal, abychom naše góly příliš neslavili, což by bylo jen zbytečné přilévání oleje do ohně.“

O karetně bohatém zápasu jsme více psali zde.

Výsledky 20. kola (19. hraného): HFK Olomouc - MFK Vyškov 0:3 (0:0), HFK Třebíč - 1.SK Prostějov 0:6 (0:2), FC Hlučín - HS Kroměříž 1:2 (0:2), Spartak Hulín - Velké Meziříčí 2:1 (1:1), Vítkovice - Mohelnice 0:0 (0:0), 1.FC Slovácko B - SK Uničov 1:3 (0:2), Otrokovice - MSK Břeclav 2:1 (2:0), Fastav Zlín B - SK Líšeň 2:0 (2:0).