• 1
Teprve podruhé v této sezoně se mohli fotbalisté Královského Poříčí hrající přebor Karlovarského kraje radovat z tříbodové výhry. V posledním utkání dokázali těsně porazit Cheb 2:1. První gól padl po chytré lsti na obránce a ten druhý po šťastném odrazu od kolena. Podívejte se na video.

Obě domácí branky padly po zajímavých situacích. Královské Poříčí se dostalo do vedení už ve 3. minutě prvního poločasu.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Útočícímu Miroslavu Zajovi se vrhl pod nohy na hranici velkého vápna jeden z chebských beků, jenže Zaja si dokázal míč přehodit, udržel stabilitu a byl před brankářem sám.

Gólman trochu vyběhl, ale Zaja přesto obloučkem suverénně pálil a Královské Poříčí vedlo 1:0.

Domácí zvýšili své vedení ve 49. minutě. Roman Boček si nabíhal do předbrankového prostoru, kam dostal dlouhý centr z pravé strany. Ačkoliv ho velmi těsně tísnil jeden z chebských hráčů, Boček se dostal před něj a odrazem pravděpodobně od kolena se míč dostal do sítě.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Cheb snížil o šest minut později zásluhou Martina Speierla, jenž proměnil pokutový kop.

Tabulku karlovarského přeboru vedou fotbalisté Březové, kteří z osmi utkání jen jedinkrát prohráli. Stejnou bilanci mají i Mariánské Lázně, jež v posledně hraném zápase zvládly utkání s jiným lázeňským městem v kraji - Františkovy Lázně porazily 5:2.

Na posledním místě je Chodov, který má jen čtyři body. Naposledy podlehl Nejdku 2:3. "Výkon a bojovnost, zejména v druhé půlce, dává fanouškům naději, že by se konečně mohlo začít blýskat na lepší časy," zhodnotil duel klubový web Chodova.

Výsledky 7. kola (8. hraného): Nové Sedlo - Citice 2:0, Hor. Slavkov - Lomnice 2:5, St. Role - Březová 1:3, Chodov - Nejdek 2:3, Ostrov - Toužim 2:2, na pen. 3:4, Mar. Lázně - Fr. Lázně 5:2, Král. Poříčí - FC Cheb 2:1.