• 0
Tak dlouho hledali brankářskou jedničku, až ji, zdá se, našli. Fotbalisté Moravského Krumlova zvítězili v přeboru Jihomoravského kraje podruhé za sebou a v posledním zápase si připsali cenný skalp, porazili totiž vedoucí Bosonohy, které mají v sestavě bývalého ligového útočníka Patrika Holomka. Podívejte se na video.

Brankář Vošmera v minulém kole přispěl k výhře nad Rousínovem 3:1 (více čtěte ZDE), teď dokázal podržet svůj tým v utkání proti mužstvu Bosonoh. Moravský Krumlov opět zvítězil 3:1.

"V nové sezoně krajského přeboru už není žádný tým, který by neokusil hořkost porážky. Jako poslední padly Bosonohy," konstatuje web jihomoravskyfotbal.cz.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Bosonohy poprvé inkasovaly ve 37. minutě. Krumlovští hráči táhli útok po levé straně, jeden z nich centroval před bránu, kde nadvakrát dopravil míč do sítě Anders.

Moravský Krumlov zvyšoval na 2:0 už za dvě minuty. Tentokrát vedl útočnou akci středem hřiště a z hranice šestnáctky pálil Machotka.

Bosonohy sice deset minut po začátku druhé půle zásluhou Havlíka snížily, ale další branku už přidal jen Moravský Krumlov. V 82. minutě Staněk zasekl před velkým vápnem míč a suverénně vystřelil - 3:1.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Radost panuje i v Ivančicích. "Zatím nejsledovanější série nové sezony krajského přeboru (...) skončila. Fotbalisté Ivančic už rozvlnili síť soupeře a mohli se radovat ze vstřeleného gólu. Stalo se tak po pěti zápasech, v součtu v 502. minutě hry," informuje jihomoravskyfotbal.cz.

Ivančice porazily IE Znojmo 3:0 a poprvé se prosadily v 52. minutě. Trefil se Ryška, který zužitkoval rohový kop. Další branky přidal Bombicz v 70. a 72. minutě.

Výsledky 5. kola (6. hraného): Novosedly - Vojkovice 3:2, Ratíškovice - Rousínov 1:4, Jevišovice - Ráječko 1:1, Sparta Brno - Kuřim 3:1, Kyjov - Bzenec 0:0, Mor. Krumlov - Bosonohy 3:1, Ivančice - IE Znojmo 3:0, Mutěnice - Rajhrad 4:0.