• 0
Fotbalisté Jankova už sedmnáctkrát v řadě neprohráli. Jejich skvělá série pokračuje i po utkání proti Dačicím, které lídr tabulky zvládl a po výhře 3:1 se přiblížil postupu do divize - čtyři kola před koncem má na čele jedenáctibodový náskok. Podívejte se na video.

Domácímu Jankovu vyšel vstup do utkání parádně - už ve druhé minutě vedl poté, co nařízený pokutový kop spolehlivě proměnil Jan Šebelka. Krátce po úvodní trefě utkání zvýšil Jankov už na 2:0, rychlý brejk zakončil Martin Rytíř.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hráči Dačic se ve druhém poločase pokusili utkání zdramatizovat, v 51. minutě dostal balon za obranu Robin Štolba a umístěnou střelou překonal gólmana domácích. Jenže poslední slovo měl Jankov. Na konci krásné kombinační akce stál před prázdnou bránou střídající Lukáš Voráček a uzavřel na konečných 3:1.

„Musím konstatovat, že se potvrdily mé informace o velmi kvalitním, běhavém a kombinačně zdatném soupeři, který na jaře zaslouženě boduje. Hráče jsem na to upozorňoval zejména proto, že tam v plánu na víkend byly nějaké další aktivity, k tomu v den zápasu dost těžké počasí, no prostě to nebylo úplně dokonalé a letos jsme předvedli již lepší výkony,“ hodnotil duel pro jihoceskyfotbal.cz trenér Jankova Ivo Čech.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„Po šesti zápasech v řadě jsme nezískali žádný bod. Neděláme z toho tragédii, ale kluci jsou zklamaní, protože sehráli vyrovnaný zápas,“ uvedl jeho protějšek, kouč Dačic Roman Bujdák.

Výsledky 26. kola: Veselí - Rudolfov 0:1 (0:0), Katovice - Osek 1:1 (0:0), Soběslav - Hluboká 3:0 (1:0), Olešník - Planá n.L. 1:0 (1:0), Prachatice - Čimelice 3:1 (1:0), Dražice - Sedlice 1:0 (0:0), Želeč - Písek B 3:0 (1:0), Jankov - Dačice 3:1 (2:0).