• 0
Fotbalový přebor Královehradeckého kraje nabídl v 10. kole zajímavé výsledky i kanonády. Červený Kostelec a Vysoká nad Labem nasázely soupeřům šest branek a v obou mužstvech se předvedl střelec hattricku. Podívejte se na video.

Chlumec nad Cidlinou sice v minulém utkání překvapivě porazil vedoucí Jaroměř, na hřišti Červeného Kostelce ale tvrdě narazil.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Odešel poražen v poměru 1:6, hattrickem se blýskl David Hlava. „Po posvícení bývá půst. Naše obrana dovolila domácím vstřelit pět branek jako přes kopírák,“ řekl zklamaně pro khfotbal.cz chlumecký trenér Petr Hrabík.

A Vysoká nad Labem? Ta také dala šest branek, na rozdíl od Červeného Kostelce ale inkasovala rovnou třikrát, hattrickem se v tomto utkání ukázal forvard Bělka.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ve 29. minutě už domácí vedli o čtyři branky, tři z toho nasázeli během šesti minut.

„Přijel k nám útočně laděný celek, na podzim jeden z nejlepších, který hrál běhavý fotbal, přitom hodně tvrdě, a měl vynikající standardky. Také z nich hosté vstřelili všechny tři góly. Nicméně od začátku jsme tahali za delší konec a mohli vstřelit dvojnásobný počet branek,“ zhodnotil zápas kouč Vysoké nad Labem Karel Vítek.

Výsledky 10. kola (11. hraného): Jičín - Olympia HK 2:3 np (2:2), Úpice - Slavia HK 2:1 (2:0), Dobruška - Rychnov n. K. 2:1 (1:0), Nové Město - Kratonohy 1:0 (0:0), Vysoká - L. Bělohrad 6:3 (4:1), Broumov - RMSK Cidlina 4:3 np (3:3), Jaroměř - Libčany 1:0 (0:0), Č. Kostelec - Chlumec n. C. 6:1 (2:0).