Trenér Prostějova Pavel Šustr rozdává pokyny.

Trenér Prostějova Pavel Šustr rozdává pokyny. | foto: Stanislav Heloňa, MAFRA

Prostějov vyhrál ve Vlašimi a je čtvrtý v tabulce druhé ligy

• 0
Fotbalisté Prostějova zvítězili v dohrávce čtvrtého kola druhé ligy na hřišti Vlašimi 3:1 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo. Na vedoucí Hradec Králové ztrácejí pět bodů, deváté Vlašimi se naopak vzdálili na rozdíl čtyř bodů.

Na třetí výhře Hanáků v řadě se dvěma góly podílel Jakub Matoušek, další branku přidal Michael Sečkář. Za Vlašim vyrovnal v 54. minutě Lukáš Zukal, hosté však dvěma góly během následujících dvaceti minut rozhodli o vítězství.

Zápas se měl původně odehrát v září, kvůli karanténě po nákaze koronavirem v kádru Vlašimi však byl odložen.

FC Sellier & Bellot Vlašim - 1. SK Prostějov 1:3 (0:1)

Branky: 54. Zukal - 37. Matoušek, 61. Sečkář, 71. Matoušek. Rozhodčí: Hanousek – Váňa, Šimáček. ŽK:31. Broukal, 88. Červenka - 35. Matoušek, 55. Kopřiva, 72. Zikl, 87. Bréda.

FC Sellier & Bellot Vlašim Řehák – Sváta (66. Janda), Broukal, Zukal, V. Svoboda – Vrána, Blecha, Průcha (80. Zinhasović), Dias (75. Firbacher) – Daniel Kozel, Červenka.

1. SK Prostějov Bréda – Bala, Bialek, Langer (59. Spáčil), Šmehyl – Omale, Kopřiva, Sečkář (89. Stříž), Jurásek (75. Šteigl) – Matoušek (75. Píchal), Rolinc (59. Zikl).