F:NL2023/2024
Fotbalisté sparťanského béčka Petr Hodouš a Roman Mokrovics diskutují s...

Fotbalisté sparťanského béčka Petr Hodouš a Roman Mokrovics diskutují s rozhodčím během utkání proti Jihlavě. | foto: Tomáš Blažek, MAFRA

Fotbalisté Sparty B porazili v druholigovém pražském derby Žižkov

• 4
Fotbalisté Sparty B porazili v 25. kole druhé ligy Žižkov 2:0. Sparťanská rezerva střídá poslední čtyři zápasy výhry a porážky a posunula se na šesté místo. Nováček Viktoria prohrála druhé z posledních tří kol a na 13. místě ji pouze dva body dělí od první sestupové pozice.

Obě branky v pražském derby, které se hrálo na Letné před 1811 diváky, padly v prvním poločase. Po 25 minutách hry se trefil Penxa, krátce před koncem úvodního dějství zvýšil Šiler.

AC Sparta Praha B - FK Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)

Branky: 26. Penxa, 43. Šiler. Rozhodčí: Petřík – Šimáček, Ježek. ŽK:41. Penxa, 53. Vydra, 82. Uhrinčať - 31. Klusák, 41. M. Richter, 45+1. Sodoma, 82. Toula.

AC Sparta Praha B Nalezinek – Uhrinčať, Ševínský (C), Večerka – Hodouš (77. Váňa), Vydra, Horák, Penxa – M. Ševčík (77. D. Michl), Šiler (77. Hranoš), Mokrovics (77. Rus).

FK Viktoria Žižkov Bajza – M. Richter, Broukal, Divíšek, Klusák – Petrák (80. Kozojed), Jirásek (C) (61. Toula) – Batioja (61. Hönig), Sixta, Muleme (46. Rosa) – Sodoma (61. Kovinić).