• 0
Fotbalisté Rýmařova získali v rámci 23. kola divize E nesmírně cenný skalp. Podařilo se jim venku zastavit rozjetý Havířov, jenž na jaře svými chytrými nahrávkami a góly táhne bývalý ligový hráč Miroslav Matušovič. V dalším utkání podlehly Nové Sady na hřišti Dolního Benešova po nesmírně laciné brance, kterou si hostující gólman bude ještě dlouho vyčítat. Podívejte se na video.

Tři předešlé zápasy vyhráli a na jaře neprohráli. Takovou vizitkou se ovšem mohli pyšnit fotbalisté divizního Havířova pouze před 23. kolem soutěže. V rámci posledního zápasu přivítali na svém hřišti Rýmařov.

Hosté domácí tým, za který a zároveň ho trénuje Miroslav Matušovič, překvapivě připravili o skvělou šňůru jasným výsledkem.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Běžela 57. minuta a ve vápně Havířova nejlépe zkrotili vysoký balón hostující hráči. Ti následně rychle rozehráli na malém prostoru akci, po níž se po přesné trefě k pravé tyči radoval Radek Němec.

Stejný hráč skóroval v 83. minutě znovu, ovšem už méně elegantně. Záložníkovi Rýmařova sjela střela tak šikovně, že míč poslal domácímu brankáři mezi nohy a pro jistotu balón ještě následně doklepl do zcela odkryté branky. Na úplném konci utkání třetím gólem dorazil Havířov Tomáš Šupák.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V dalším utkání Dolního Benešova s třetími Novými Sady padla pouze jedna branka, o to více však laciná.

Probíhala 34. minuta zápasu a hostující brankář Marek Kalina hrubě neodhadl dlouhý nákop z půlky Benešova. Vysoký míč gólmana po dopadu přeskočil a domácí Filip Labuda už měl nesmírně snadnou pozici ke skórování. A bylo rozhodnuto.

Výsledky 23. kola (22. hraného): Vsetín - Velké Karlovice 0:1 (0:1), Dolní Benešov - Nové Sady 1:0 (1:0), Petřkovice - Hranice 2:0 (1:0), Petrovice - Val. Meziříčí 3:2 (0:2), Slavičín - Nový Jičín 2:1 (1:0), Havířov - Rýmařov 0:3 (0:0), Frýdlant n.O. - SFC Opava B 0:4 (0:2), Krnov - Brumov 2:0 (1:0).