• 0
Třetí porážku v řadě zaznamenal celek Nových Sadů ve 20. kole divize E. Postaral se o ni Havířov, jenž vede hrající trenér Miroslav Matušovič. Ten na začátku druhého poločasu povedeným lobem vyrovnal a zavelel k obratu hostů. Na ty nejzajímavější fotbalové momenty kola se podívejte na videu.

Nové Sady si jistě představovaly lepší vstup do jarní části divize E. V prvním poločasu zápasu s Havířovem to ale byl právě tým domácích, který se ujal vedení. Z pravého křídla se mezi několika hráči Havířova šikovně protáhl až do vápna David Alexa, odkud se z těžké pozice trefil k levé tyči branky hostujícího gólmana Davida Stacha.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

„Ze začátku nás Nové Sady trošku trápily, chodily nám tam z pravé strany. O přestávce jsem tam ale přehodil dva hráče a myslím, že ve druhém poločase už soupeř skoro nic neměl,“ vyjádřil se pro olomoucky.denik.cz hrající trenér Havířova Miroslav Matušovič.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

A byla to právě největší hvězda v kádru hostí, jež v 49. minutě vyrovnala. Bývalý hráč Baníku či Sparty dostal míč na hranici velkého vápna a povedeným lobem nedal brankáři Nových Sadů Jiřímu Zbořilovi šanci.

Ke gólu Matušovič uvedl: „Lukáš Skoupý výborně pronikl po levé straně a dal mi to dobře do druhé vlny. Já jsem viděl, že brankář je docela venku, tak jsem si řekl, že ho přelobuju. Bylo to trochu štěstí.“

O výhře nakonec rozhodl střídající Vojtěch Trmal z Havířova. Ten v 88. minutě dostal dlouhou nahrávku přes celé vápno a suverénně skóroval do odkryté branky. Tři body tak připadly hostům.

Výsledky 20. kola (19. hraného): SFC Opava B - Hranice 2:1 (0:0), Rýmařov - Val. Meziříčí 1:2 (1:0), Nové Sady - Havířov 1:2 (1:0), Velké Karlovice - Krnov 2:0 (2:0), Vsetín - Dolní Benešov 1:0 (0:0), Brumov - Petrovice 2:1 (1:1), Nový Jičín - Petřkovice 0:1 (0:1), Frýdlant n.O. - Slavičín 1:1 (1:1).