• 0
Nevzdali to a unikli z předposledního místa. Fotbalisté Železného Brodu v poločase prohrávali před vlastními fanoušky s Dvorem Králové nad Labem 0:1. Konečný výsledek? 4:1. Hned na začátku druhé půle domácí srovnali a pak během pěti minut hned třikrát přesně pálili. Podívejte se na video.

"Po porážce s Novou Pakou, která byla nejvyšší v prozatímním premiérovém působení Brodu v divizi, tentokrát přišla naopak nejvyšší výhra brodského klubu," konstatuje klubový web domácích.

Jako první se prosadil hostující tým. Klazar se prosmýkl mezi obránci a vysokým obloukem přeloboval železnobrodského gólmana Kordíka - 0:1.

Domácí ale hned dvě minuty po začátku druhého poločasu stav utkání srovnali, když skákavý centr tečoval za záda hostujícího brankáře Hloušek.

A posléze přišla pětiminutovka, která rozhodla o osudu celého zápasu, a tedy o vítězství domácích.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

54. minuta: Železný Brod zahrával rohový kop, míč se po odkopu jednoho z hostujících hráčů dostal k volnému Linkovi, jenž stál osamocený asi pětadvacet metrů před brankou. Ten neváhal a propálil vše, co mu stálo v cestě - 2:1.

57. minuta a opět gól po rohu: Tentokrát se balón dostal přímo na hlavu Kováře, který se nemýlil a zvýšil vedení domácích - 3:1.

A 59. minuta: jeden z královedvorských beků při snaze sklepnout si míč na zem pustil do samostatného úniku Holečka. Čtvrtý domácí střelec si poradil jak s dalším bekem, tak i gólmanem, jehož obešel - 4:1.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Železný Brod se díky této výhře posunul z předposledního místa na čtrnáctou pozici divize C a má pětibodový náskok na poslední Rapid Liberec, který tentokrát ani jednou neskóroval. V Turnově prohrál 0:4.

Tabulku stále vedou fotbalisté Nové Paky, naposledy zvítězili 4:0 na hřišti Jablonce nad Jizerou. Druhé Dobrovice ztrácí tři body, protože prohráli ve Svitavách 1:3.

Výsledky 12. kola: Vysoké Mýto - Živanice 1:2, Železný Brod - Dvůr Králové n. L. 4:1, Jablonec nad Jizerou - Nová Paka 0:4, Ústí nad Orlicí - Trutnov 3:5, Letohrad - Pardubice B 2:2, Náchod - Kutná Hora 4:3, FKP Turnov - Rapid Liberec 4:0, Svitavy - Dobrovice 3:1.