• 0
Ve 14. kole fotbalové ČFL o sobě dal znovu vědět bývalý záložník pražské Slavie David Kalivoda. Třiatřicetiletý hráč Zápů přispěl k výhře nad Jirny 2:0 proměněnou penaltou a připsal si už desátou branku v sezoně. Nejen na jeho branku se podívejte na videu.

Střelec jednadvaceti ligových branek dostal šanci navýšit svůj gólový účet ve dvaadvacáté minutě – a spolehlivě proměnil.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Ve druhém poločase ještě zdvojnásobil náskok domácích Jan Toms a Zápy slavily důležité vítězství, díky němuž obývají s dvaatřiceti body čtvrté místo tabulky.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na čele je s šestibodovým náskokem na třetí Králův Dvůr duo Loko Vltavín-Chrudim, chvost okupují Brozany, které ztratily bod v duelu s rezervou Táborska v poslední minutě – Aleš Kočí měl na velkém vápně dost času připravit si míč na precizní střelu do šibenice.

Poznámka: Mostu bylo odečteno 6 bodů za to, že v minulosti nezaplatil za zahraničního hráče.

Výsledky 14. kola (17. hraného): Vltavín - Baník Most 3:0 (2:0), MFK Chrudim - Písek 4:1 (1:1), Tachov - Kolín 0:1 (0:1), Králův Dvůr - Převýšov 0:2 (0:1), Brozany - MAS Táborsko B 1:2 (1:1), Union 2013 - Dobrovice 3:1 (2:0), Čáslav - Domažlice 3:4 (1:2), Zápy - Jirny 2:0 (1:0), Benešov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0), Benátky - Štěchovice 1:2 np (1:1).