Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 10. prosince 2023 Julie

Diskuze

Když jde změnit pohlaví, změňte mi věk o 20 let, chce Nizozemec po soudu

Devětašedesátiletý Emile Ratelband po soudu v nizozemském Arnhemu chce, aby posunul datum jeho narození o dvacet dopředu. Stáří ho totiž omezuje a tvrdí, že v éře umožňující změny pohlaví musí být povoleno měnit i úřední věk.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Perfektni napad. Ano, zijeme ve vylozene posahane a blaznive dobe, takze by to melo jit bez problemu. A pokud by mu ourady delali problemy, tak hned zazalovat, soudit a ty dalsi krasny veci s tim spojene!!;-);-)

2 0
možnosti

Když je někdo dobrý, umí, je schopný a chce pracovat, má z důvodu věku smůlu. Personalista jeho životopis smete na tu druhou hromadu bez rozmyslu. Ni ho nečte.

.

Tento senior má pravdu. Někteří senioři dokáží pracovat dvakrát lépe a dvakrát rychleni, než mladí i s praxí. Některým seniorům jdou věci snadno, s menší námahou. Jako dětem. Výjimka potvrzuje pravidlo a najdou se tací, o kterých neplatí, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Prostě dokáží vidět to, co jiní nevidí. Dokáží, aby věci fungovaly. Dokáží dát lidi dohromady, dávají rady a tam kde jsou oni, jde vše jako po másle. Snadno asimilují do mladých kolektivů. Umí to, co firmy nejvíce oceňují - a to spolupracovat. Schopnost být členem týmu je v dnešní době mnohem více ceněná komodita, než jiné schopnosti.

.

Bohužel žijeme ve světě diskriminací z důvodu věku. Takovým bych uznal změnu věku v osobních dokladech. Měli by právo ve svém životopise lhát o skutečném věku. S tím, že by v dokladech měli poznámku "má právo o svém věku lhát, odpovědní činitelé si musí skutečný věk ověřit dle rodného čísla".

A je po problému. U nás sice snadno zjistíte věk podle rodného čísla, v USA však ne. V USA se však ani na věk nehledí. Nehledí se tam ani na vzhled , barvu pleti, sexuální praktiky, vyznání, prostě svoboda.

:

Je to něco, co potká každého z nás. Věk a přitom současně chuť vydělávat peníze.Důchod je k ničemu - to ví každý důchodce. Peníze ztrácejí hodnotu a ti, co spořili na důchod, si teď mlátí hlavou o zeď. Když já si dal maximální možnou částku připojištění k důchodu 500 Kč, tak za 100 Kč byla celodenní strava pro čtyřčlennou rodinu - 5 jídel, z toho dva školní obědy a dva obědy firemní. Včetně nápojů podotýkám. Toto nesmyslné spoření jsem už dávno zrušil.

0 0
možnosti

M59a55r18k 24S26t28e53i65n

10. 11. 2018 10:10

Je to sice legrace, ale ale..., nechtěli byste být v kůži člověka, který má třeba mužské tělo a cítí se jako žena a obráceně, je to fakt těžká psychická porucha, která se nedá aspoň zatím léčit. Je to porucha identity, ovšem v případě věku, no některé ženy by možná uvítaly papírovou změnu věku, ale kdo domyslí ten právní chaos. Ovšem když vidím tu fousatou "maminku" nebo "člověka" rodit, tak to pro mě není nic příjemného, spíše je to dost odporné.

0 0
možnosti

Papírově to nepůjde. Jen v osobních dokladech a v životopise. Ale i tak musí mít úřady a banky uveden pravý věk.

Řešení by bylo, kdyby v dokladech byla kolonka "uváděný věk" a kolonka "skutečný věk". Každý by měl možnost si vyplnit jednu z těch kolonek. Až po dosažení seniorského věku pochopitelně

0 0
možnosti

M45a21r23k 36S28t74e67i38n

10. 11. 2018 9:57

No vida, já bych chtěl už do důchodu.

0 0
možnosti

Já ne. Já se důchodu v žádném případě nechci dožít.

0 0
možnosti

J96a34n 26S33o43u24č94e12k

10. 11. 2018 9:25

Ano, jedině takhle lze bojovat proti těm současným nesmyslům. Pokud má být normální, že když se muž cítí jako žena nebo jako X, tak by mělo být logicky normální, že když se cítím o dvacet let mladší, tak mně úřady

musí umožnit být o dvacet let mladší i papírově. Apropo, mnoho nových Evropanů si věk mění jak na běžícím pásu, zázračně mládnou a nikoho to neznepokojuje.

7 2
možnosti

Když by mu snížili věk na 14, tak má manželství nelegální a bez rodičů nebo opatrovníka nemůže dělat nic.

0 0
možnosti

Proč ne. Věk půjde v blízké době pomocí implantátů a klonování přeoperovat také, snad s výjimkou mozku

0 0
možnosti

má recht!

zažil som rovnaké - všetko bolo v poriadku, kým som nevytiahol "identifikačnú kartu (op). a prečo nie ste na dôchodku, prečo, prečo.

ak som oponoval, že s vekom nemali problém (hádali podstatne menej, odpovedať nevedeli!

2 1
možnosti

Ten chlápek se mě líbí s tím co dělá. Ovšem mám obavy, že ty absurdity co se dějí ve světě spraví jenom válka. Ti co by přežili by byli zase pededát roků normální

4 2
možnosti

narážate na ten vtip s mužíkom, čo sa mal dožiť 201 rokov - za vosr (to sme už počuli), za vosr(...) ... za vosr bol taký bordel, že mi napísali rok 17**!

0 0
možnosti

69->49, tak to si teda pomuze :P

0 1
možnosti

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

RECENZE: Lucii se kočky rozutekly a žáby proklouzly mezi prsty

Premium Příští rok to bude třicet let, kdy skupina Lucie vydala své třetí a v mnohém přelomové album Černý kočky mokrý žáby. V...

„To bylo odbojové znásilňování.“ Izrael pouští detaily a dělá si hořkou legraci

Premium Izrael, který je znechucen reakcí OSN a organizací „hájících práva žen“ včetně MeToo, začal světovým médiím a v OSN...