Výsledky pro městskou část Horní Jelení Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
53,57 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
8ODS
3VČ
2KDU-ČSL
1NEZ
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
Občanská demokratická strana (47,85 % hlasů)obhajuje 9 mandátů, strana získala 5 560 hlasů (obsadili 8 mandátů) | |
8 | |
VÝCHODOČEŠI (21,37 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 2 483 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (15,09 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 753 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
NEZÁVISLÍ (8,76 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 018 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (6,94 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 806 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
Občanská demokratická strana | 8 mandátů 47,85 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Petr Tupeckandidátní listina: Občanská demokratická strana | 672 |
2. | Mgr. Zdeňka Matouškovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 534 |
3. | Eva Škoudlínovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 452 |
4. | Bc. Simona Poláková, DiS.kandidátní listina: Občanská demokratická strana | 364 |
5. | Mgr. Helena Wiesenbergovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 363 |
6. | Roman Bureškandidátní listina: Občanská demokratická strana | 333 |
7. | Petr Schejbalkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 373 |
8. | Vladislava Maškovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 315 |
VÝCHODOČEŠI | 3 mandáty 21,37 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Pavla Nádeníkovákandidátní listina: VÝCHODOČEŠI | 360 |
2. | František Cachkandidátní listina: VÝCHODOČEŠI | 287 |
3. | Mgr. Zuzana Krejčíkandidátní listina: VÝCHODOČEŠI | 222 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 mandáty 15,09 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Pavel Malýkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 235 |
2. | Ing. Josef Kušičkakandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 231 |
NEZÁVISLÍ | 1 mandát 8,76 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | PaedDr. Miloslav Valentakandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 175 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 6,94 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Dana Horáčkovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 137 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
Občanská demokratická strana | 9 | -1 | 8 | |
VÝCHODOČEŠI | 4 | -1 | 3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 0 | +2 | 2 | |
NEZÁVISLÍ | 1 | 0 | 1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | 0 | 1 |